Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Netanjahu: \"Jestem wstrząsnięty\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Premier Izraela o sytuacji na Bliskim Wschodzie
Katarzyna Pryga [ 23-03-2010 ]
Premier Izraela Benjamin Netanjahu wezwał wspólnotę międzynarodową do zdecydowanej reakcji na rosnące zagrożenie nuklearne ze strony Iranu.
czytaj więcej »
  Prezydent leci do Izraela
[ 12-05-2008 ]
Lech Kaczyński wyleci dziś na 4 dni do Izraela.  Weźmie udział w uroczystościach 60-lecia powstania państwa żydowskiego. Podczas wizyty porozmawia również z prezydentem Stanów Zjednoczonych - Georgem Bushem.
czytaj więcej »
  Przyjazny przebieg wizyty prezydenta Izraela w Polsce
[ 16-04-2008 ]
- Polska jest zdeterminowana, aby przełamać wszystko co złe we wzajemnych kontaktach z Izraelem – stwierdził Lech Kaczyński podczas wspólnej konferencji prasowej z prezydentem Izraela Szimonem Peresem. - Chcemy dalej rozwijać współpracę – powiedział Peres.
czytaj więcej »
  "Wojna w Iraku to wina Izraela!"
[ 15-10-2007 ]
Pojawiły się już pierwsze komentarze na temat wiadomości szyickich dotyczących ataków na polskie cele w Iraku. Wojciech Wierzejski z LPR oskarżył Izrael o to, że skłonił Stany Zjednoczone do wojny w Iraku.
czytaj więcej »
  
[ 26-07-2006 ]

Polskie organizacje charytatywne badają możliwości udzielenia pomocy ludności cywilnej, poszkodowanej w wyniku konfliktu izraelsko-libańskiego.

czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]
Rząd Izraela i Instytut Yad Vashem popierają zaproponowaną przez Polskę zmianę nazwy obozu Auschwitz. Minister kultury i dziedzictwa narodowego Kazimierz Michał Ujazdowski uzyskał takie zapewnienie podczas spotkania z ambasadorem Izraela Davidem Pelegiem.
czytaj więcej »
  
[ 27-12-2011 ]
Niemieccy politolodzy oceniają bilans polskiej prezydencji jako pozytywny. Do najważniejszych osiągnięć zaliczają walkę o jedność Unii i niedopuszczenie do pogłębienia podziałów między eurolandem a resztą państw UE.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 01-09-2011 ]
Zdaniem Donalda Tuska wrzesień będzie miesiącem, w którym kraje UE i PE osiągną porozumienie ws. tzw sześciopaku. Z kolei w październiku odbędzie się wiele rozmów na temat nowego budżetu UE.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 09-06-2011 ]
Samorządy nie zgadzają się z rządem, który chce przerzucić na władze miast koszt pobytu europejskich delegacji podczas polskiej prezydencji w UE.
czytaj więcej »
  
[ 05-03-2011 ]
Moskwa jest poważnie zaniepokojona amerykańskimi zapowiedziami rozmieszczenia w Polsce elementów tarczy antyrakietowej i samolotów F16 – pisze rosyjski dziennik "Kommiersant". W czwartek powiedziała o takich planach również sekretarz stanu USA Hillary Clinton. Rosja domaga się wyjaśnień tej kwestii.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl