Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Meksyk przyjazny homoseksualistom               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Caryk [ 23-08-2010 ]
Nie ustaje wojna narkotykowych karteli w Meksyku. Kolejnymi jej ofiarami padło czterech mężczyzn. Ich ciała pozbawione głów zawisły na moście w Cuernavaca w środkowej części kraju.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 02-05-2009 ]
Rzecznik Państwowego Zakładu Higieny Paweł Trzciński poinformował, że u pięciu osób podejrzewanych o zarażenie świńską grypą nie wykryto wirusa H1N1, wywołującego tę chorobę. Zakończone po północy badania wykluczyły nową odmianę wirusa.
czytaj więcej »
  Meksyk: apel o pozostanie w domach
Damian Mikszto [ 30-04-2009 ]
Prezydent Meksyku Felipe Calderon w środowym wystąpieniu telewizyjnym zaapelował do wszystkich obywateli Meksyku o pozostanie w swoich domach w ciągu najbliższych dni. Liczba ofiar epidemii grypy wzrosła w Meksyku do 176.
czytaj więcej »
  Nowy wirus grypy atakuje w Meksyku
[ 25-04-2009 ]
Do 68 osób wzrosła ilość ofiar, które zmarły w Meksyku na nieznany rodzaj grypy. Władze Stanów Zjednoczonych poinformowały, że tym samym wirusem zostało zarażonych siedmiu obywateli USA.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 07-06-2008 ]
Jak donosi "Gazeta Wyborcza", aż 2/3 Polaków jest przeciwna organizowaniu manifestacji przez gejów i lesbijki.
czytaj więcej »
  
[ 26-11-2007 ]
Robert Biedroń wystąpi do Ministerstwa Edukacji Narodowej z wnioskiem, by jego "Tęczowy Elementarz" zakwalifikowano jako lekturę dla licealistów. Biedroń chce nauczać młodzież m. in.: czym jest seks lesbijski i gejowski, jak powiedzieć rodzicom, że jest się gejem oraz jak zachować się wobec kolegi geja.
czytaj więcej »
  Skandal w Watykanie
[ 13-10-2007 ]
Jestem aktywnym homoseksualistą i nie uważam, żebym grzeszył - powiedział anonimowo we włoskiej telewizji wysoko postawiony przedstawiciel Kongregacji Duchowieństwa.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Baran z Meksyku [ 30-07-2007 ]
W ukrytych wioskach, których nawet nie ma na mapie, meksykańscy guerrilleros zwołali drugie już spotkanie z przedstawicielami narodów świata, którzy mogli tu przybyć aby dowiedzieć się jak żyją, jak pracują zapatyści 13 lat od wybuchu zorganizowanego przez nich powstania. Od tego czasu wiele się zmieniło, przede wszystkim metody walki. Zapytać można czy zapatyści to ciągle jeszcze guerrilleros, a jeśli nie, to kim właściwie są?
czytaj więcej »
  
Maciej Czarnecki [ 18-07-2007 ]
Subcomandante Marcos z Meksyku, pierwszy rewolucjonista XXI wieku, wydał właśnie książkę. Niby żadna to sensacja, ale powieść przywódcy zapatystów to bynajmniej nie wspomnienia z czasów partyzantki, a... śmiały erotyk.
czytaj więcej »
  Rok po wyborach prezydenckich w Meksyku - cz. 2
Katarzyna Baran z Meksyku [ 07-07-2007 ]
Pytam sympatyków Felipe Calderona o fałszerstwo wyborcze. Mówią, że to bardzo łatwo podważać wyniki wyborów, gdy się z nimi nie zgadza, a podważnie decyzji Federalnego Instytutu Wyborczego to podważnie jego wiarygodności.
czytaj więcej »
1 2 3  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl