Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Dziecięcy marketing               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Caryk [ 27-09-2010 ]
- Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć parasola ochronnego, jaki media rozłożyły nad rządem Donalda Tuska – twierdził w rozmowie z TOK FM, Jarosław Sellin z Prawa i Sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
[ 24-02-2010 ]
Znamy już, treść listu prezydenta dotyczącego zarzutów wobec Radosława Sikorskiego. Lech Kaczyński wyraża dezaprobatę z chęci wciągnięcia go w wewnątrzpartyjną dyskusję przedwyborczą partii Donalda Tuska. Ogłasza także gotowość dialogu z premierem na temat szefa MSZ. Nie zdradza jednak żadnych nowych faktów.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 25-01-2010 ]
Były prezydent Lech Wałęsa daje wskazówki obecnemu premierowi Donaldowi Tuskowi. Według niego Tusk powinien wystartować o fotel prezydencki dopiero w 2015 roku.
czytaj więcej »
  
[ 14-10-2009 ]
PiS straszył Donalda Tuska postawieniem go przed Trybunałem Stanu w przypadku zdymisjonowania Kamińskiego bez opinii prezydenta. Premier się jednak nie ugiął, a PiS i tak wniosku nie złoży.
czytaj więcej »
  Dwa projekty PO w sprawie in vitro
Andrzej Piasecki [ 24-06-2009 ]
Donald Tusk będzie rekomendował posłom PO, by z klubu poselskiego tej partii wyszły dwa projekty ustawy dotyczącej in vitro.
czytaj więcej »
  Prezydent i Premier z Gadu-Gadu
[ 02-04-2009 ]
GG Network, firma zarządzająca popularnym komunikatorem internetowym, przydzieliła premierowi i prezydentowi specjalne, krótkie numery Gadu-Gadu.
czytaj więcej »
  
[ 18-02-2009 ]
Wczoraj Donald Tusk zapowiedział interwencję na rynku walutowym w momencie, gdy złoty wobec euro osłabi się do 5 zł. Rząd nie zamierza jednak wykorzystywać rezerw walutowych NBP. Chce wymienić 6,2 mld euro zaliczek na realizację unijnych projektów na lata 2007–2013. To pieniądze, które mają trafić do beneficjentów unijnej pomocy, czyli samorządów i resortów.
czytaj więcej »
  Tusk o "randce" z szefem PiS
Aleksandra Nowak [ 01-02-2009 ]
Donald Tusk powiedział, że chciał być na kongresie PiS. Według wcześniejszych zapowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, jego partia spotka się z premierem, ale po krakowskim kongresie. "Z prezesem PiS-u randkę wolę w Warszawie niż pod Wawelem" - odpowiedział Tusk.
czytaj więcej »
  Tusk zaproszony na spotkanie po konwencji
[ 31-01-2009 ]
Jarosław Kaczyński zgodził się na spotkanie polityków jego partii z premierem Donaldem Tuskiem w dniu konwencji, ale po zakończeniu przewidzianych w jej programie obrad. Sławomir Nowak w imieniu premiera odpowiada, że „spotkanie z pustymi krzesłami nie miałoby sensu”.
czytaj więcej »
  
[ 06-12-2008 ]
Premier Donald Tusk wygłosił płomienne przemówienie podczas konferencji z okazji 25. rocznicy przyznania Lechowi Wałęsie Pokojowej Nagrody Nobla. Swoimi słowami wzruszył do łez byłego prezydenta Polski.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl