Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Łodzianie chcą odwołania prezydenta               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 15-11-2009 ]
Do godziny 20:00 trwa dziś w Częstochowie referendum w sprawie odwołania ze stanowiska prezydenta miasta, Tadeusza Wrony. Uprawnionych do głosowania jest 197 tysięcy mieszkańców.
czytaj więcej »
  
Ewelina Murzicz [ 02-10-2009 ]
Dzisiaj druga próba ratyfikacji traktatu lizbońskiego. O godzinie 8 rano polskiego czasu rozpoczęło się referendum dotyczące tego dokumentu. W czerwcu 2008 roku Irlandczycy powiedzieli zdecydowane „Nie”.
czytaj więcej »
  
[ 26-09-2009 ]
Prezydent Dmitrij Miedwiediew ogłosił, że Rosja nie rozmieści rakiet taktycznych Iskander w graniczącym z Polską obwodzie kaliningradzkim.
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2009 ]
Niedzielne referendum lokalne w Międzyrzeczu okazało się nieważne z powodu zbyt niskiej frekwencji – wzięło w nim udział zaledwie 3 proc. uprawnionych do głosowania. Było zorganizowane w sprawie odwołania burmistrza miasta.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2009 ]
2 października Irlandczycy ponownie będą mogli wyrazić swoje TAK lub NIE dla Traktatu Lizbońskiego. Od wyników referendum zależy dalszy los dokumentu.
czytaj więcej »
  
[ 02-07-2009 ]
Choć wczoraj głosami przede wszystkim Platformy Obywatelskiej zostały odrzucone projekty PiS oraz prezydenta Łodzi ws. przywrócenia dnia wolnego w święto Trzech Króli, to partia ta zaproponuje inne rozwiązanie. Czy wprowadzi ono zgodę?
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 10-04-2009 ]
Z dniem 15 kwietnia Jan Żaryn, szef Biura Edukacji Publicznej IPN, przestanie pełnić swoją funkcję. Jest to konsekwencja jego środowej wypowiedzi dotyczącej okoliczności przyznania statusu pokrzywdzonego Lechowi Wałęsie.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staszewska [ 25-03-2009 ]
Nie należy odwoływać Jacka Karnowskiego ze stanowiska prezydenta Sopotu. Takiego zdania jest 59 proc. mieszkańców miasta – jak wynika z sondażu GfK Polonia dla „Rzeczpospolitej”.
czytaj więcej »
  
[ 24-03-2009 ]
Referendum ws. odwołania oskarżonego o korupcję prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego odbędzie się 17 maja. Sam zainteresowany apeluje z prośbą o głosy poparcia.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staszewska [ 04-03-2009 ]
Wniosek o referendum w sprawie odwołania prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego złożyła w Krajowym Biurze Wyborczym w Gdańsku grupa obywatelska.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl