Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Łodzianie chcą odwołania prezydenta               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 17-10-2008 ]
Do Senatu wpłynął prezydencki wniosek o zwołanie w dniach 10-11 stycznia 2008 roku referendum ws. prywatyzacji służby zdrowia. Senat ma zająć się nim na najbliższym posiedzeniu, które odbędzie się w dniach 29-31 października.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 17-10-2008 ]
Niestety nie będziemy mogli cieszyć się kolejnym wolnym dniem w kalendarzu. W dzisiejszym głosowaniu posłowie odrzucili projekt ustawy mającej ustanowić święto Trzech Króli dniem wolnym od pracy.
czytaj więcej »
  
[ 08-10-2008 ]
Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy ocenił, że problem służby zdrowia jest zbyt skomplikowany, by był rozstrzygany przez powszechne głosowanie, czyli w większości osoby nieznające dokładniej tego tematu.
czytaj więcej »
  Prezydent chce referendum
[ 08-10-2008 ]
Jak donosi „Rzeczpospolita”, Lech Kaczyński ma zamiar skorzystać z uprawnień, jakie zapewnia mu konstytucja i zaproponować referendum w sprawie prywatyzacji szpitali. Nie wiadomo jednak czy pomysł prezydenta zostanie zrealizowany, gdyż zgodę na to musiałby wyrazić Senat, w którym zdecydowaną większość ma PO.
czytaj więcej »
  Referendum ws. prezydenta Olsztyna
[ 01-10-2008 ]
Już 16 listopada odbędzie się referendum dotyczące odwołania prezydenta Olsztyna Czesława Małkowskiego ze stanowiska przed zakończeniem kadencji.
czytaj więcej »
  PiS chce referendum ws. euro
Karolina Czaja [ 18-09-2008 ]
PiS chce, by Polacy już za kilka miesięcy zdecydowali w referendum kiedy euro zastąpi złotówkę. "Głosowanie musi się odbyć jeszcze na początku polskich starań o wejście do strefy euro" - powiedziała "Dziennikowi" wiceprezes partii Aleksandra Natalli-Świat.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 03-08-2008 ]
Zbyt mała frekwencja w sobotnim referendum na Łotwie nad poprawkami do konstytucji sprawi, iż wynik głosowania nie będzie ważny. Wynik pozytywny dałaby obywatelom prawo do rozwiązania parlamentu w drodze referendalnej.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 27-07-2008 ]
Najnowszy sondaż ośrodka badawczego Open Europe nie jest korzystny dla stronników Traktatu Lizbońskiego. Prawie 3/4 Irlandczyków sprzeciwia się nowemu referendum w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
[ 10-06-2008 ]

Niezależnie od wyniku referendum dotyczącego akceptacji przez Irlandię pełnej formy Traktatu z Lizbony (12 czerwiec), które notabene jest jedynym takim plebiscytem w całej Unii Europejskiej, warto zwrócić uwagę na sensowność i trafność takiego rozwiązania kwestii politycznej.

czytaj więcej »
  
[ 08-06-2008 ]
O losach Traktatu, a więc także całej UE, przesądzi zdanie Irlandczyków, którzy stanowią zaledwie 1 procent wszystkich obywateli Unii.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl