Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Z Nowym Rokiem...nowa prezydencja               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 31-05-2007 ]
Polska nie ustępuje w sprawie systemu głosowania w Unii. Premier Jarosław Kaczyński mówi, że "nie mamy najmniejszego zamiaru wycofać się z polskiej propozycji podziału głosów w Radzie Unii europejskiej."
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 29-05-2007 ]
Kanclerz Niemiec Angela Merkel potwierdziła podczas spotkania z grupą szefów rządów krajów UE zamiar znalezienia wyjścia z kryzysu konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  Hiszpania ostrzega przed terrorystami
Magdalena Milej [ 23-04-2007 ]
Hiszpańskie media podały dziś ostrzeżenie przed możliwą serią zamachów terrorystycznych Al-Kaidy w Hiszpanii, jak również we Francji – przed drugą turą wyborów prezydenckich  znalazło się w tajnym raporcie hiszpańskiego wywiadu. 
czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 08-04-2007 ]
ETA postawiła jeden warunek - rząd musi zakończyć ataki w Kraju Basków. W taki sposób określają aresztowania baskijskich działaczy. 
czytaj więcej »
  Ze starym telewizorem do... sklepu
[ 01-07-2006 ]
Dziś, 1 lipca w życie wchodzą nowe przepisy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. To koniec z wyrzucaniem sprzętu AGD i RTV na śmietnik. Zgodnie z nimi stare urządzenia trzeba oddać do sklepu.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2006 ]
Mówi ona m.in. o rozwoju Polski poprzez inwestycje w infrastrukturę, co zachęcić ma inwestorów zagranicznych do lokowania inwestycji; promowanie eksportu i zwiększanie udziału polskich firm w globalnym rynku; rozwój sektora usług i poprawa sytuacji na rynku pracy.
czytaj więcej »
  Hiszpanie za dialogiem z ETA
MA [ 26-06-2006 ]
Większość Hiszpanów opowiada się za rozpoczęciem dialogu między rządem Jose Luisa Rodrigueza Zapatero a separatystyczną organizacją baskijską ETA. Premier Zapatero ma jeszcze w tym tygodniu formalnie zapowiedzieć rozmowy.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 13-06-2006 ]
W dniach 12-13 czerwca br. w Luksemburgu odbędzie się kolejne spotkanie Rady Unii Europejskiej do spraw Ogólnych i Stosunków Zewnętrznych (GAERC). Delegacji polskiej przewodniczy Minister Spraw Zagranicznych RP, Pani Anna Fotyga.
czytaj więcej »
  
AZ [ 19-05-2006 ]
Najbiedniejszym regionem Unii Europejskiej wciąż pozostaje województwo lubelskie. Z kolei centralna część Londynu to obszar najbogatszy. Rzeczpospolita opublikowała najnowsze dane Eurostatu.
czytaj więcej »
  Tablice po unijnemu
AZ [ 01-05-2006 ]
Drugiego maja wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 20 kwietnia zmieniające rozporządzenie w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, które wprowadza unijny wzór tablic rejestracyjnych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl