Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Niebiescy górą               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Bitwa na Ukrainie
[ 27-09-2007 ]
Tym razem nie chodzi o zamieszki lub protesty, ale o fotel premiera. Już w niedziele na Ukrainie wybory do parlamentu, dlatego bitwa o kształt przyszłej koalicji rozgorzała na dobre.
czytaj więcej »
  Ukraina: Juszczenko najlepszym prezydentem
[ 24-08-2007 ]
Ponad jedna trzecia Ukraińców uważa, że najlepszym prezydentem w historii niepodległej Ukrainy jest jej obecny przywódca Wiktor Juszczenko – tak przedstawiają się wyniki publikowanego w czwartek sondażu kijowskiego centrum badania opinii publicznej Socjowymir.
czytaj więcej »
  
[ 31-05-2007 ]
Wiktor Juszczenko pozwolił Radzie Najwyższej na jeszcze jeden dzień prowadzenia obrad. Prezydent zagroził, że jeżeli deputowani nie uchwalą ustaw koniecznych do przeprowadzenia głosowania, wybory i tak odbędą się, ale nie jak ustalono pod koniec września, a za 60 dni.
czytaj więcej »
  
[ 21-04-2007 ]
Już piąty dzień ukraiński Sąd Konstytucyjny debatuje nad legalnością dekretu prezydenta Wiktora Juszczenki o rozwiązaniu parlamentu. A protesty nie ustają- przed siedzibą sądu jest kilka tysięcy osób- zarówno zwolenników jak i przeciwników koalicji rządowej.
czytaj więcej »
  
[ 18-04-2007 ]
150 członków 450-osobowej Rady Najwyższej - wszyscy z opozycyjnego bloku Julii Tymoszenko - podpisali podania, w których deklarują zamiar złożenia mandatów.
czytaj więcej »
  Ukraina: obrady na temat dekretu Juszczenki
[ 18-04-2007 ]
Ukraiński Sąd Konstutucyjny rozpoczął rano posiedzenie w sprawie prezydenckiego dekretu rozwiązującego parlament. Wokół budynku zebrał się kilkutysięczny tłum.
czytaj więcej »
  
[ 13-04-2007 ]
Prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko podczas specjalnej, odbywającej się co kwartał konferencji prasowej powiedział, że uzna każdy wyrok Sądu Konstytucyjnego. Potwierdził również, że nie cofnie dekretu z 2 kwietnia, którym rozwiązał parlament i rozpisał przedterminowe wybory.
czytaj więcej »
  
[ 11-04-2007 ]
...jednak to nie koniec spotkań zaplanowanych na dziś dla byłego prezydenta. Aleksander Kwaśniewski spotka się jeszcze z Julią Tymoszenko, szefem Rady Najwyższej Ołeksandrem Morozem, być może również, choć zależy to od kilku różnych czynników, z prezydentem Wiktorem Juszczenko.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 07-04-2007 ]
Prezydent Ukrainy nie może rozwiązywać parlamentu według własnej woli - pisze na łamach "Rzeczpospolitej" szef ukraińskiego rządu Wiktor Janukowycz.
czytaj więcej »
  
[ 05-04-2007 ]
Ukraiński premier Wiktor Janukowycz zwrócił się do kanclerza Austrii z prośbą o pomoc w osiągnięciu porozumienia na Ukrainie. Takie rozwiązanie odrzuca podległe prezydentowi Ministerstwo Spraw Zagranicznych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl