Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Leszek Miller formalnie znów w SLD               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 09-12-2011 ]
Leszek Miller, przewodniczący klubu SLD oświadczył, że zamierza ubiegać się o stanowisko szefa partii. Dotychczas zarzekał się, że nie złoży swojej kandydatury. Na sobotnim zjeździe rezygnację złożyć ma dotychczasowy lider Sojuszu, Grzegorz Napieralski.
czytaj więcej »
  Leszek Miller szefem klubu SLD
Magdalena Janczura [ 20-10-2011 ]
Szefem nowego klubu parlamentarnego SLD został były premier Leszek Miller - wynika z nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do klubu. Jego kontrkandydatem był Ryszard Kalisz.
czytaj więcej »
  
[ 23-12-2009 ]
Leszek Miller wystąpił do łódzkiego Koła Śródmiejskiego SLD z wnioskiem o przyjęcie w poczet partii. Dokładnie z tego samego koła wystąpił dwa lata temu.
czytaj więcej »
  
[ 20-12-2009 ]
Były szef SLD i premier z ramienia tej partii, Leszek Miller poinformował oficjalnie, iż będzie się ubiegał o odzyskanie legitymacji Sojuszu. Miller opuścił Sojusz w 2007 roku.
czytaj więcej »
  Miller i Oleksy "bogactwem SLD"
Katarzyna Staudt [ 18-12-2009 ]
Jak pisze „Dziennik Gazeta Prawna”, Sojusz Lewicy Demokratycznej próbuje pojednać się z byłymi premierami, a pierwszym krokiem uczynionym w imię tego pojednania ma być sobotnia konwencja z ich udziałem.
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2007 ]

Niby każda, nawet najwspanialsza kariera polityka, sportowca, menedżera czy dziennikarza musi się kiedyś skończyć. Najlepiej wybrać czas, kiedy jest się na topie, w panteonie sław, wśród innych wysławianych pod niebiosa „bogów”. Dla polityka jest to o tyle trudne, że aż prawie niemożliwe. To taki gatunek chroniony. Zazwyczaj to nieprzychylność wyborców, niechęć kolegów partyjnych albo szereg innych czynników sprawia, że wypadamy z gry. To pod żadnym pozorem nie jest reguła powszechnie obowiązująca, ale sprawdza się w większości przypadków w polityce. No cóż, wiedziała baba, co brała.

czytaj więcej »
  Miller: "Nie jestem politykiem emerytowanym"
[ 17-09-2007 ]
Leszek Miller tak łatwo z polityki nie zrezygnuje. Jego nazwisko najprawdopodobniej pojawi się na listach wyborczych innej partii politycznej. Jakiej? Tego jeszcze nikt nie wie.
czytaj więcej »
  Miller odchodzi z SLD
[ 15-09-2007 ]
Były premier Leszek Miller odchodzi z Sojuszu Lewicy Demokratycznej. O swojej decyzji poinformował w sobotę podczas Rady Krajowej partii.
czytaj więcej »
  
[ 06-06-2007 ]

W ostatnich tygodniach obserwujemy aktywność partii z polskiej sceny politycznej objawiającą się poprzez kongresy czy też inne zjazdy. Nie zawsze są to udane inicjatywy, o czym świadczy przykład LPR, na zjazd której nie bardzo miał kto przyjechać. Takowe spotkania mają za sobą partie opozycyjne, czyli Platforma Obywatelska i Sojusz Lewicy Demokratycznej (czy też jak kto woli szerzej Lewica i Demokraci). Ci ostatni wzmocnieni poparciem przez osobę byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. I chyba z tego powodu wielu obserwatorów zwróciło baczniejszą uwagę na konwencję krajową SLD.

czytaj więcej »
  
[ 14-11-2006 ]
Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał w mocy październikową decyzję sądu penitencjarnego, który zgodzil się, aby producent filmowy opuścił więzienie przed upływem orzeczonej mu kary. Lew Rywin został skazany na dwa lata pozbawienia wolności za pomoc w płatnej protekcji wobec wydawnictwa Agora.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl