Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Premier wyrzuca Platformie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  PiS chce nowelizacji ws. przedszkoli
Magdalena Janczura [ 08-09-2011 ]
PiS chce zgłosić projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty. W planach zostało przewidziane zapewnienie bezpłatnego pobytu dziecka w przedszkolu w czasie nie krótszym niż 10 godzin dziennie. Jarosław Kaczyński powiedział na konferencji prasowej, że „liczy na poparcie innych partii".
czytaj więcej »
  
Marcin Pieruszka [ 19-04-2011 ]
Na Wawelu z okazji pierwszej rocznicy pogrzebu pary prezydenckiej posłowie PiS złożyli w poniedziałek po południu kwiaty przy grobie Lecha i Marii Kaczyńskich.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 07-04-2011 ]
Janusz Śniadek były lider NSZZ „Solidarność” chce kandydować do Sejmu. Zapowiedział, że wystartuje z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu gdyńsko-słupskim.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 31-03-2011 ]
Jak donosi PAP Prawo i Sprawiedliwość chce złożyć w najbliższym czasie wniosek o odwołanie ministra skarbu Aleksandra Grada (PO). Partii nie podoba się m.in. o plan prywatyzacji Grupy Lotos SA.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 13-12-2010 ]
PO – 53 proc. (wzrost o 8 pkt proc), PiS – 25 proc. (spadek o 8 pkt proc.), SLD – 11 proc. i PSL – 6 proc. – tak wyglądają najnowsze wyniki sondażu przeprowadzonego przez GfK Polonia dla „Rzeczpospolitej”. Oznacza to tyle, że gdyby Polacy mieli głosować teraz, partia Donalda Tuska mogła by rządzić samodzielnie.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 22-11-2010 ]
Posłanka Lena Dąbkowska-Cichocka nie jest już w klubie parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości. Zrezygnowała z członkostwa ze względu na wykluczenie z partii Elżbiety Jakubiak. Jej zdaniem zarówno sama decyzja, jak i sposób wykluczenia były niezrozumiałe i niesprawiedliwe.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 22-11-2010 ]
Platforma Obywatelska – 33,43 proc., prawie dziesięć punktów mniej Prawo i Sprawiedliwość, następnie SLD z przekroczonym progiem 15 proc, i PSL – 13,32 proc. – to najnowsze wyniki wyborów podane przez Państwową Komisję Wyborczą po przeliczeniu 66 proc. protokołów.
czytaj więcej »
  Kolejni politycy odeszli z PiS
[ 20-11-2010 ]
Na początku tygodnia Adam Bielan, Paweł Poncyljusz oraz Michał Kamiński dołączyli do stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza, które czeka na rejestrację w sądzie.
czytaj więcej »
  Problemy PiS to bajeczki
Arkadiusz Caryk [ 15-11-2010 ]

- To są bajeczki, PiS miał nie takie problemy – takimi słowami w rozmowie z Polsat News opisuje obecną sytuację w Prawie i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki, bagatelizując jednocześnie odejście Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Polityk nie widzi także problemu w tym, że partię mogliby opuścić także inni jej członkowie.

czytaj więcej »
  Wzrasta poparcie dla PO, maleje dla PiS
[ 14-11-2010 ]
Jeżeli wybory samorządowe odbywały się dziś, PO mogłaby otrzymać 38,7 proc. głosów; PiS zaś mógłby liczyć na poparcie 20,9 proc. Polaków – wychodzi z sondażu Homo Homini dla Polskiego Radia. W porównaniu z ubiegłym tygodniem poparcie dla PO zwiększyło się o 1,6 proc., dla PiS natomiast spadło o 2,1 proc.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl