Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polityka Kraj / Piesiewicz jednak z immunitetem               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 25-07-2008 ]
Jak donosi dzisiejsza „Gazeta Wyborcza”, wniosek o uchylenie immunitetu Zbigniewowi Ziobrze jest sprzeczny z niedawnym postanowieniem Sądu Najwyższego i z komentarzem do kodeksu karnego, którego współautorem jest sam minister Ćwiąkalski.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 23-07-2008 ]
Posłowie PiS sparaliżowali środowe posiedzenie sejmowej komisji regulaminowej i spraw poselskich, na którym miała zapaść decyzja w sprawie uchylenia immunitetu posłowi Zbigniewowi Ziobrze, podejrzewanemu o przekroczenie uprawnień służbowych, w czasie gdy pełnił obowiązki ministra sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2008 ]
Zbigniew Ziobro na dzisiejszej konferencji prasowej powiedział, że Donald Tusk się mści, „bo czegoś się boi”. Dodał, że za fałszywymi oskarżeniami wobec niego stoi właśnie premier. A sam przyznaje, że immunitetu zrzeknie się po sejmowej debacie. PiS zapowiada oskarżenie prokuratora krajowego o popełnienie przestępstwa.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2008 ]
Kongres Stanów Zjednoczonych zatwierdził budżet wojenny na następny rok. Na wydatki wojenne ponoszone na azjatyckich frontach - w Iranie i Afganistanie - Amerykanie przeznaczą 161,8 miliardów dolarów.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2008 ]
Izba Wyższa polskiego parlamentu odrzuciła sprawozdanie z działalności Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w ubiegłym roku. Za odrzuceniem sprawozdania głosowało 50 senatorów, 31 było przeciw.
czytaj więcej »
  
[ 23-06-2008 ]
Wybory uzupełniające do Senatu w okręgu przemysko-krośnieńskim wygrał kandydat PiS Stanisław Zając. Frekwencja wyniosła ok. 12 proc.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 22-06-2008 ]
Do urn idą dziś mieszkańcy okręgu przemysko-krośnieńskiego. Zadecydują oni kto zasiądzie w Senacie na miejscu Andrzeja Mazurkiewicza.
czytaj więcej »
  
[ 21-06-2008 ]
Wiele razy obiecywał dziennikarzom i zrobił to. Jak ustaliła „Rz”, Janusz Palikot zrzekł się immunitetu poselskiego. Jako przewodniczący komisji „Przyjazne państwo” nie będzie uchylał się od odpowiedzialności karnej.
czytaj więcej »
  Putra apeluje do Jurka
[ 09-06-2008 ]
Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Putra zaapelował do Marka Jurka o to, by ten zrezygnował ze startu wyborach uzupełniających do Senatu. Poseł PiS stwierdził w Radiu Rzeszów, iż byłoby to honorowe rozwiązanie, gdyż to mandat po zmarłym senatorze jego partii – Andrzeju Mazurkiewiczu.
czytaj więcej »
  Nowela abonamentowa w Senacie
[ 04-06-2008 ]
Senatorowie debatują nad nowelizacją ustawy abonamentowej, która poszerza krąg uprawnionych do zwolnienia z tej opłaty. O odrzucenie ustawy apeluje senacka komisja kultury.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl