Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Apelacja Karadżicia odrzucona               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 19-06-2010 ]
Z oświadczenia prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego ds. Zbrodni w byłej Jugosławii wynika, iż dawny dowódca Serbów bośniackich – generał Ratko Mladić – najprawdopodobniej żyje. Rodzina generała od dawna walczy o uznanie go za zmarłego.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 01-03-2010 ]
W Hadze wznowiono proces Radovana Karadżicia, przywódcy Serbów bośniackich. Po bojkotach wcześniejszych przesłuchań oskarżony tym razem stawił się przed trybunałem ds. zbrodni wojennych w byłej Jugosławii.
czytaj więcej »
  
[ 26-10-2009 ]
Dziś miał się rozpocząć proces sądowy byłego przywódcy bośniackich Serbów Radovana Karadżicia w Trybunałe ONZ ds. zbrodni w byłej Jugosławii. Oskarżony jednak zbojkotował wezwanie, uznając, że miał za mało czasu, by dobrze się przygotować. Sędzia odroczył rozprawę do jutra.
czytaj więcej »
  
[ 08-08-2009 ]
Prezydent podpisał nowelizację ustawy o zarządzaniu kryzysowym. Jednakże zapowiedział, iż po wejściu jej w życie, niektóre zapisy nowelizacji zaskarży do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  Nowy regulamin Sejmu w Trybunale?
Kinga Marciniak [ 19-12-2008 ]
W piątek posłowie mają zdecydować o zmianach w regulaminie prac Sejmu proponowanych przez PO i mocno popieranych przez obecnego marszałka Bronisława Komorowskiego. Dla byłego marszałka Sejmu, Józefa Zycha (PSL), zmiany te mogą być niezgodne z konstytucją.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 03-09-2008 ]
PO rozważa postawienie byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu. O takiej możliwości donosi w środę „Dziennik”. Sprawa ma mieć związek z restrukturyzacją polskich stoczni.
czytaj więcej »
  Serbski minister apeluje do Mladicia
[ 06-08-2008 ]
Serbski minister obrony Dragan Szutanovac zaapelował do ukrywającego się Ratko Mladicia, by dla dobra kraju i obywateli, a także dla siebie samego, oddał się w ręce władz. Mladić jest poszukiwany przez trybunał do spraw zbrodni wojennych w dawnej Jugosławii.
czytaj więcej »
  
[ 04-08-2008 ]
Prezydent Serbii Boris Tadić zapowiedział chęć dalszej współpracy z Trybunałem w Hadze. Zaznaczył on jednocześnie, że nie podda się presji serbskich ultranacjonalistów, grożących mu śmiercią.
czytaj więcej »
  
[ 03-08-2008 ]
Aleksa Buha, były szef dyplomacji Republiki Serbskiej w Bośni i Hercegowinie, złożył oświadczenie w sobotę w Radiu Belgrad, że był świadkiem umowy między Richardem Holbrooke'iem i Radovanem Karadżiciem, która gwarantowała przywódcy Serbów bośniackich nietykalność.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 01-08-2008 ]
Według byłego przywódcy bośniackich Serbów nie ma szans na uczciwy proces w Hadze.
czytaj więcej »
1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl