Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Sondaż SMG/KRC: PO zyskuje, PiS traci.               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Grzegorz Rolecki [ 24-10-2007 ]

Wicepremier i minister rolnictwa Waldemar Pawlak oznajmił, że prowadzi rozmowy z szefem rządu Donaldem Tuskiem w sprawie stworzenia funduszu finansowego, który gromadziłby środki na ZUS i KRUS. Zapowiedział również zasadniczą reformę tej ostatniej. Tego samego dnia premier odbywał spotkanie z ministrem finansów Zbigniewem Chlebowskim.

czytaj więcej »
  
[ 23-10-2007 ]
Jarosław Kaczyński powiedział w porannym programie "Sygnały Dnia", iż winę za przegraną ponosi szczególnie akcja w TVP "Idź na wybory - zmień Polskę".
czytaj więcej »
  
[ 22-10-2007 ]
Były prezydent nawołuje do rozliczenia Prawa i Sprawiedliwości z niektórych działań gabinetu.
czytaj więcej »
  
[ 22-10-2007 ]
Jedna z działaczek PiS podczas wieczoru wyborczego w hotelu Hyatt zaczęła wykrzykiwać swoje zdanie o mieszkańcach Warszawy. "Warszawa to hołota! Prawdziwej Warszawy już nie ma! Zginęła w Katyniu i Charkowie!" - krzyczała Anna Rudzka.
czytaj więcej »
  
[ 22-10-2007 ]
Dane dostarczone przez PKW o godzinie 9 rano wskazują, że PO nie ma większości w sejmie.
czytaj więcej »
  
[ 19-10-2007 ]
"Sondaże są sfałszowane! Mamy szanse na zwycięstwo, wzywam do pełnej mobilizacji, namawiajcie do głosowania na PiS" - apelował na partyjnej konwencji we Wrocławiu Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  
[ 19-10-2007 ]
W sondażu TNS OBOP dla „Dziennika” partia Tuska ma 44 proc. poparcia, PiS - 33, LiD - 12, a PSL - 8 proc. Co prawda wyniki różnych sondaży różnią się od siebie, ale w każdym Platforma Obywatelska ma przewagę nad PiSem.
czytaj więcej »
  
[ 17-10-2007 ]
Prawo i Sprawiedliwość oskarżyło Platformę Obywatelską o chęć prywatyzowania szpitali. Na stronie www.pis.org.pl PiS umieściło sondaż w tej sprawie. Wyniki są co najmniej zaskakujące.
czytaj więcej »
  Repetytorium wyborcze 2007
[ 17-10-2007 ]

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Komitetów wyborczych jest znacznie mniej niż w poprzednich wyborach – jest to skutek krótszego czasu na zbieranie podpisów, bowiem niniejsze wybory są skutkiem skrócenia kadencji parlamentu. e-Polityka.pl tradycyjnie stara się dopomóc Państwu w wyborze właściwej partii, prezentując w sposób skrócony wszystkie startujące ugrupowania oraz ich najważniejszych kandydatów zarówno na posłów jak i na senatorów w każdym z okręgów wyborczych. Na koniec przedstawiamy Państwu techniczne szczegóły wyborów oraz listę miast zagranicą, w których w omawianych wyborach będzie można zagłosować.

czytaj więcej »
  Belgijski "Le Soir" krytycznie o Radiu Maryja
Arkadiusz Szymczyk [ 16-10-2007 ]
Czołowy belgijski dziennik "Le Soir" zarzuca Radiu Maryja prowadzenie kampanii wyborczej i jawne wspieranie kandydatów PiS. Gazeta podkreśla, że toruńska rozgłośnia nie wpuszcza do swojego radia polityków nie należących do Prawa i Sprawiedliwości.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl