Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Prezydent i premier osobno w Katyniu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Kontakty prezydenta z premierem
[ 22-02-2008 ]
„Nie muszę kochać się z prezydentem Lechem Kaczyńskim, chcę tylko, by współpracował z rządem, tam gdzie wymaga tego interes państwa - tłumaczył w radiu RMF FM Donald Tusk”.
czytaj więcej »
  Prezydent chce spotkania z Tuskiem
[ 10-02-2008 ]
Minister z kancelarii prezydenta Michał Kamiński zapowiedział dziennikarzom, że Lech Kaczyński będzie chciał się spotkać z Donaldem Tuskiem, by omówić przebieg piątkowej wizyty premiera w Rosji.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-01-2008 ]
Jak informuje „Rzeczpospolita”, prawie połowa Polaków w sporze na linii premier-prezydent przyznaje rację premierowi.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 19-01-2008 ]
Agnieszka Liszka, rzecznik rządu, zaprzecza jakoby powołani na stanowisko szefa Służby Wywiadu Wojskowego Maciej Hunia i szefa ABW Krzysztof Bondaryk pełnili swoje funkcję nielegalnie. Jak informuje „Newsweek”, obaj dostali nominację bez opinii prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  Kulisy Rady Gabinetowej
Arkadiusz Szymczyk [ 19-01-2008 ]
Z ujawnionego przez „Dziennik” stenogramu obradującej 14 stycznia Rady Gabinetowej wynika, że między prezydentem Lechem Kaczyńskim a premierem Donaldem Tuskiem bardzo często dochodziło do konfliktów. Prezydent wymagał od rządu konkretnych odpowiedzi, zwłaszcza w sprawie reformy służby zdrowia, a otrzymywał jedynie odpowiedzi, że rząd wszystkiego jeszcze nie wie, bo rządzi dopiero 50 dni.
czytaj więcej »
  
[ 24-12-2007 ]
Premier Donald Tusk w rozmowie dla "Sygnałów Dnia" przyznał, że dobrze ocenia swoje relacje z prezydentem. Zaznaczył, że są one lepsze, niż można było oczekiwać, mimo różnicy zdań w kilku ważnych kwestiach.
czytaj więcej »
  Pozytywna atmosfera spotkania prezydenta z premierem
Arkadiusz Szymczyk [ 05-12-2007 ]
Ponad półtorej godziny trwało spotkanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego z premierem Donaldem Tuskiem. Zarówno premier jak i prezydent, ustami swego doradcy Michała Kamińskiego, wyrazili się ciepło i pozytywnie o atmosferze i uzgodnieniach, jakie padły na spotkaniu.
czytaj więcej »
  Spotkanie Premier-Prezydent
[ 05-12-2007 ]
Dzisiaj o godzinie 15.40 z pięciominutowym opóźnieniem rozpoczęło się spotkanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego z premierem Donaldem Tuskiem. Po premierze w pałacu prezydenckim o godzinie 17.30 oczekiwany jest minister spraw zagranicznych.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-12-2007 ]
Prezydent Lech Kaczyński zdecydował się wyznaczyć nowe terminy spotkań z przedstawicielami rządu. Dziś, o godzinie 15:30 prezydent spotka się z premierem Tuskiem, a o 17:30 z ministrem spraw zagranicznych Radkiem Sikorskim.
czytaj więcej »
  
[ 26-11-2007 ]
Urzędnicy wrocławskiego ratusza przyznają, że szanse na organizację Expro 2012  we Wrocławiu dramatycznie maleją. "To dla nas wielka strata" - podkreślają zgodnie. Dziś ma odbyć się decydujące głosowanie w Paryżu. Wrocław nie może liczyć ani na wsparcie prezydenta, ani premiera. Miasta nie poprze nawet marszałek Senatu. 
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl