Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Kongres PiS: tajne wybory kierownictwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 24-07-2010 ]
W Warszawie w sobotę odbyło się posiedzenie Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  PiS wybierze na kongresie nowego prezesa
Katarzyna Staudt [ 06-03-2010 ]
Rozpoczynający się w Poznaniu kongres Prawa i Sprawiedliwości zorganizowano pod hasłem „Polska 2020”. Ponad 1200 członków partii wybierze nowego prezesa. Wszystko wskazuje jednak na to, że pozostanie nim obecny prezes – Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  PiS zadowolony z nowego stylu prezesa
Aleksandra Nowak [ 01-02-2009 ]
Politycy PiS są zadowoleni z "pokojowego" stylu sobotniego przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. Jacek Kurski przekonuje, że partia jest obliczalna, rozsądna i ma dobre propozycje na czas kryzysu. We wczorajszym wystąpieniu Kaczyński przeprosił przedstawicieli polskiej inteligencji, którzy mogli w przeszłości poczuć się urażeni „niefortunnymi” słowami polityków PiS. Tadeusz Cymański skomentował je słowami: "Prezes dał nam przykład, że trzeba używać słowa 'przepraszam' ".
czytaj więcej »
  
[ 08-12-2007 ]
- Musimy dążyć do pełnego zwycięstwa w najbliższych wyborach - stwierdził prezes Jarosław Kaczyński na kongresie Prawa i Sprawiedliwości. Ostro krytykował PO: Teraz mamy bowiem bezwstydny i cyniczny powrót do lat 90.
czytaj więcej »
  Co dalej z PiS?
Nina Szczutowska [ 08-12-2007 ]
Dziś w południe rozpocznie się Kongres Prawa i Sprawiedliwości, na którym ma zapaść wiele istotnych kwestii dotyczących dalszych losów partii.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 08-12-2007 ]
Około godziny 12.00 w hali Expo rozpoczął się kongres PiS, na którym ma zostanie poddane pod głosowanie wotum zaufania dla Jarosława Kaczyńskiego. Tuż po odśpiewaniu hymnu, przemówienie rozpoczął prezes PiS-u.
czytaj więcej »
  
[ 27-11-2007 ]
Poseł PiS Paweł Poncyliusz mówił w TVN24: "nieobecność byłych wiceprezesów PiS na grudniowym kongresie uniemożliwi rozłam w partii, i paradoksalnie uchroni ich przed wyrzuceniem z PiS".
czytaj więcej »
  Kongres PiS
Gracjan Szczombrowski [ 03-06-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość chce przyćmić konwencję Platformy Obywatelskiej sprzed dwóch tygodni. Liderzy partii zapowiadają, że będzie to największe takiego typu wydarzenie po roku 1989. Kongres ma zgromadzić 1500 delegatów.
czytaj więcej »
  
aln [ 09-05-2013 ]
W większości przeprowadzanych sondaży wyborczych w perspektywie ostatnich kilku lat, agencje badawcze nie dawały większych szans na zwycięstwo w kolejnych wyborach parlamentarnych największej partii opozycyjnej w polskim Sejmie – Prawu i Sprawiedliwości. Dziś jednak eksperci wypowiadają się, że klęska Platformy Obywatelskiej w najbliższych wyborach do Sejmu i Senatu wydaje się coraz bardziej realna.
czytaj więcej »
  Czy powstanie PiS bis?
sofista [ 23-12-2012 ]
Prawo i Sprawiedliwość jest partią rządzoną przez Jarosława Kaczyńskiego, który nie uznaje żadnych innych przywódców w partii. Jeśli ktoś sprzeciwia się jego rządom, albo negatywnie wypowiada się na temat partii, nie może liczyć na pobłażanie i najpewniej będzie musiał opuścić szeregi Prawa i Sprawiedliwości. Z taką sytuacją już nie raz mieliśmy do czynienia, przez co na polskiej scenie politycznej pojawiały się nowe frakcje i ugrupowania polityków.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl