Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Fałszywy reportaż o inwazji Rosjan w gruzińskiej telewizji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 07-10-2006 ]
Władimir Putin zaapelował do Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, aby wpłynęła na - jak to określił - agresywne zachowanie Gruzji. Obwinia tamtejsze władze o obecny konflikt na linii Moskwa-Tbilisi i odrzucił międzynarodowe apele o zniesienie sankcji, które Rosja nałożyła na Gruzję.
czytaj więcej »
  Moskwa: usztywnienie polityki rosyjskiej wobec Gruzji
[ 04-10-2006 ]
Moskwa kontynuuje usztywnianie polityki wobec Gruzji. Dzieje się tak mimo zwolnienia przez władze gruzińskie czterech rosyjskich oficerów zatrzymanych w ubiegłym tygodniu za szpiegostwo. W Moskwie odbyły się konsultacje prezydenta Władimira Putina z szefami klubów parlamentarnych w Dumie dotyczące Gruzji.
czytaj więcej »
  
[ 03-10-2006 ]
Rosja nie złagodziła restrykcji wobec Gruzji, pomimo uwolnienia 4 rosyjskich oficerów, zatrzymanych pod zarzutem szpiegostwa.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 02-10-2006 ]
Gruzińskie władze postanowiły o przekazaniu OBWE czterech rosyjskich oficerów aresztowanych w Gruzji pod zarzutem szpiegostwa. Tymczasem jak informują rosyjskie media władze Rosji nie wykluczają interwencji zbrojnej.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 30-09-2006 ]
Rosja wstrzymała wycofywanie wojsk ze swych dwóch baz w Gruzji do czasu, aż sytuacja w dziedzinie bezpieczeństwa powróci do normalnego stanu - poinformował w Moskwie rzecznik ministerstwa obrony.
czytaj więcej »
  Rosyjscy oficerowie zatrzymani w Gruzji
[ 29-09-2006 ]
Czterej rosyjscy oficerowie zatrzymani wczoraj w Gruzji prawdopodobnie jeszcze dzisiaj będą sądzeni. Rosyjskie media twierdzą, że czeka ich oskarżenie o szpiegostwo.
czytaj więcej »
  
Irina Kelechsajewa [ 27-08-2006 ]

Po lecie pełnym przemocy i strachu mieszkańcy Południowej Osetii w konfrontacji z Tbilisi oczekują najgorszego. W lipcu jednym z punków zapalnych było nieoficjalne przejście graniczne między Osetią Południową i Gruzją niedaleko wioski Ergneti. Od kilku miesięcy pozostaje ono pod kontrolą specjalnych jednostek gruzińskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Żandarmerii Wojskowej. Poza mundurami, funkcjonariusze noszą tam czarne maski, skrywające ich twarze.

czytaj więcej »
  Gruzja w szponach separatyzmu
Piotr Tarasiuk [ 11-08-2006 ]
Gruzja po raz kolejny stała się areną walk wewnętrznych. Ja się okazało demokratyczne władze z prezydentem Micheilem Saakaszwilim nie są w stanie zapanować nad zbuntowanymi republikami, chociaż zaraz po objęciu władzy, w wyniku rewolucji róż na przełomie 2003 i 2004 r., obiecały zjednoczenie państwa. Napięta sytuacja zmusiła prezydenta do pozostania w kraju podczas niedawnego moskiewskiego szczytu przywódców państw WNP.
czytaj więcej »
  
[ 23-03-2006 ]
Rząd Rosji gotowy jest przyłączyć Osetię Południową, separatystyczną republikę na terytorium Gruzji, do Federacji Rosyjskiej, w której skład wchodzi Osetia Północna - informują "Wiedomosti", powołując się na Giennadija Bukajewa, doradcę premiera Michaiła Fradkowa.
czytaj więcej »
  Putin i Miedwiediew na listach do Dumy?
[ 23-09-2011 ]
W Moskwie właśnie rozpoczął się zjazd rządzącej partii Jedna Rosja. Pojawiają się głosy, że w trakcie obrad może paść propozycja, aby na krajowej liście wyborczej do Dumy Państwowej na pierwszych miejscach znalazł się Dmitrij Miedwiediew i Władimir Putin.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl