Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Polskie Wojsko na Placu Czerwonym               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Monika J. Chojnacka [ 09-05-2009 ]
Z okazji 64. rocznicy zwycięstwa Rosji nad hitlerowskimi Niemcami odbyła się defilada wojskowa na Placu Czerwonym w Moskwie. Składała się z trzech części - pieszej, zmechanizowanej i powietrznej. Odebrał ją prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew, a wzięło w niej udział prawie 9 tysięcy żołnierzy.
czytaj więcej »
  
[ 20-11-2007 ]
Minister Obrony Narodowej Bogdan Klich zapowiedział, że w grudniu do Afryki pojedzie 350 polskich żołnierzy. Ich celem będzie łagodzenie konfliktu między Sudanem a Czadem.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-11-2007 ]
„Powinna być podjęta przez rząd decyzja o tym, żeby nasz kontyngent wojskowy, wojsk operacyjnych w Iraku został wycofany w 2008 r. Jest to zobowiązanie polityczne ze strony Platformy Obywatelskiej i to tak znaczące, że z tego zobowiązania należy się pilnie wywiązać” – oznajmił przyszły szef  MON, Bogdan Klich.
czytaj więcej »
  Polskie wojska ostrzelone w Iraku
[ 11-11-2007 ]
Baza Echo, w której stacjonują żołnierze Wielonarodowej Dywizji Centrum Południe, została ostrzelana w sobotę wieczorem - poinformował ppłk Włodzimierz Głogowski - Szef Wydziału Prasowo-Informacyjnego Wielonarodowej Dywizji Centrum Południe.
 
 
czytaj więcej »
  
[ 14-06-2007 ]
W Oświęcimiu wmurowano kamień węgielny pod budowę Kopca Pamięci i Pojednania. Uroczystość odbyła się w 67 rocznicę pierwszego transportu polskich więźniów politycznych do KL Auschwitz
czytaj więcej »
  
[ 01-05-2007 ]
Jurij Łużkow - burmistrz Moskwy wezwał do bojkotowania wszystkiego co estońskie i... polskie.
czytaj więcej »
  
[ 24-10-2006 ]
Polska jest zainteresowana stabilizacją polityczną na Węgrzech - podkreślali zgodnie marszałkowie Sejmu i Senatu podczas obchodów 50-tej rocznicy Węgierskiego Października w Budapeszcie. Marek Jurek i Bogdan Borusewicz rozmawiali z przewodniczącą Zgromadzenia Narodowego Katalin Szili. Po południu spotkają się z przedstawicielami opozycji.
czytaj więcej »
  Afganistan: Polacy w Bagram
[ 26-09-2006 ]
Setka polskich żołnierzy stacjonujących w Afganistanie szykuje się do powrotu do kraju. Za kilkanaście dni przyjadą tam ich zmiennicy.
czytaj więcej »
  
[ 01-09-2006 ]
W piątek mija 67. rocznica wybuchu II wojny światowej. Rozpoczęła się ona 1 września 1939 roku napaścią hitlerowskich Niemiec na Polskę. Wojska III Rzeszy wkroczyły na ziemie polskie o świcie.
czytaj więcej »
  
[ 28-07-2006 ]
Pentagon USA powiadomił Kongres o zamiarze sprzedaży Polsce samolotów bezzałogowych RQ-7B Shadow 200 oraz sprzętu, o łącznej potencjalnej wartości 73 mln USD.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl