Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Kraj / IPN politycznym łupem               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-06-2008 ]
Aleksander Kwaśniewski staje w obronie Lecha Wałęsy. Twierdzi, że Wałęsa zawsze działał jak niezależna jednostka i władze nigdy nie traktowały go jak współpracownika.
czytaj więcej »
  
[ 30-06-2008 ]
IPN nie musi uzupełniać aktu oskarżenia za stan wojenny. Sąd Apelacyjny w Warszawie uchylił decyzję niższej instancji – uznał, że zebrane dowody wystarczą, aby poprowadzić proces. Wkrótce na ławie oskarżonych zasiądą Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak i Stanisław Kania.
czytaj więcej »
  
[ 25-06-2008 ]
Doradca prezesa IPN Antoni Dudek w wywiadzie dla radia TOK FM zasugerował, że Lech Wałęsa może posiadać tajne dokumenty dotyczące osoby Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 25-06-2008 ]
Większość Polaków chce pełnego otwarcia archiwów Instytutu Pamięci Narodowej. Najnowsze opinie na ten temat zebrała pracownia Gik Polonia na zlecenie „Rzeczpospolitej”.
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2008 ]
Znany z licznych kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi poseł PO Janusz Palikot znów bulwersuje opinie publiczną. Tym razem zarzuca autorom książki o kontaktach Lecha Wałęsy z SB sprzyjanie rosyjskim interesom. Zarzuty dotyczą także byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2008 ]
Premier Donald Tusk, w wywiadzie dla telewizyjnej "Dwójki", przyznał, że w 1991 roku Jarosław Kaczyński proponował mu przejęcie pełnej kontroli nad polską gospodarką w zamian za odsunięcie Wałęsy od władzy.
czytaj więcej »
  
[ 23-06-2008 ]
Książka o rzekomej współpracy Lecha Wałęsy z SB już w sprzedaży. Po publikację "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii" przed siedzibą centrali IPN-u ustawiła się kolejka chętnych.
czytaj więcej »
  
[ 22-06-2008 ]
Gdy dziennikarz zapytał Donalda Tuska, czy polityk wierzy Lechowi Wałęsie, Tusk odpowiedział: "Nie będę sumieniem Lecha Wałęsy". Dodał jednak, że "nie ma wrażenia, aby Wałęsa był człowiekiem skrytym i nieskorym do mówienia o sobie". Premier wypowiedział się też na temat głośnej publikacji IPN.
czytaj więcej »
  
[ 18-06-2008 ]
Dziennikarze dotarli do książki "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii" Sławomira Cenckiewicza i Piotra Gontarczyka. Poznaliśmy jej obszerne fragmenty jeszcze przed publikacją.
czytaj więcej »
  
[ 05-06-2008 ]
We wczorajszym wywiadzie Doroty Gawryluk z Polsatu z prezydentem Lechem Kaczyńskim, stanowczo stwierdził on, że wie, iż Lech Wałęsa był agentem o pseudonimie "Bolek".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl