Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Kraj / Rusza polityka kadrowa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Nadal nie ma nowego prezesa IPN
Izabella Antkiewicz [ 26-05-2010 ]
Konkurs na prezesa Instytutu Pamięci Narodowej został rozpisany 21 kwietnia, po śmierci prezesa Janusza Kurtyki. Jak się okazało, żaden z kandydatów nie spełnił wymagań.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Pryga [ 06-04-2010 ]
Szef IPN Janusz Kurtyka przedstawił podczas specjalnej konferencji relację z toku śledztwa w sprawie zbrodni katyńskiej.
czytaj więcej »
  
[ 08-11-2009 ]
Janusz Kurtyka, przedstawiając w Senacie informację o pracach Instytutu w roku 2008, powiedział, iż esbecy, których akta znajdują się w tzw. zastrzeżonym zbiorze IPN, nie stracą przywilejów emerytalnych.
czytaj więcej »
  
[ 21-01-2009 ]
Jako „bezzasadne” medialne spekulacje na temat zmiany prezesa IPN-u uznał dyrektor krakowskiego oddziału Instytutu Marek Lasota. To właśnie jego wymieniano na następcę Janusza Kurtyki.
czytaj więcej »
  
[ 05-12-2008 ]
Jak potwierdził szef IPN Janusz Kurtyka, w trakcie badań po ekshumacji nie stwierdzono śladów, które by wskazywały, że generał Sikorski został postrzelony bądź uduszony. W związku z powyższym wszystko wskazuje na to, że prawdziwą wersją na temat śmierci generała jest katastrofa lotnicza.
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2008 ]
– Były naciski w związku z działalnością Instytutu Pamięci Narodowej – ujawnił w rozmowie z „Rzeczpospolitą” prezes IPN Janusz Kurtyka.
czytaj więcej »
  
[ 18-06-2008 ]
Prezes IPN Janusz Kurtyka w wywiadzie udzielonym radiu RMF FM potwierdził, że zarówno on, jak i instytucja, którą kieruje podtrzymuje tezę, że Lech Wałęsa był „Bolkiem”.
czytaj więcej »
  
[ 20-06-2007 ]
IPN to niemal w całości ludzie reprezentujący PiS lub LPR - mówi w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Andrzej Friszke, historyk i były członek Kolegium IPN.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 07-10-2006 ]
Wniosek o zwolnienie Witolda Kuleszy, prezes IPN Janusz Kurtyka złożył już na początku swojego urzędowania. Kurtyka chciał, by Kulesza odszedł wraz z szefami dwóch innych pionów: archiwalnego - Bernadettą Gronek i historycznego - Pawłem Machcewiczem.
czytaj więcej »
  
[ 19-07-2006 ]
Instytut Pamięci Narodowej i niemiecki Urząd Gaucka zorganizują w tym roku dwie duże konferencje na temat okresu dyktatur w obu państwach. Uzgodnił to przebywający w Berlinie prezes IPN Janusz Kurtyka.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl