Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polacy zaczęli bardziej ufać Jarosławowi Kaczyńskiemu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-07-2006 ]
W wywiadzie udzielonym "Dziennikowi" prezydent Lech Kaczyński tłumaczy dlaczego doszło do odwołania szczytu Trójkąta Weimarskiego. Według niego winę za jego odwołanie ponoszą Niemy i Francja.
czytaj więcej »
  
[ 20-07-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński zapowiedział że nie zaakceptuje pomysłu wicepremiera Romana Giertycha, który chce abolicji dla maturzystów, którzy oblali jeden z pięciu przedmiotów. Premier powiedzial że odbył z Giertychem "męską" rozmowę na ten temat.
czytaj więcej »
  
[ 20-07-2006 ]
Lider Platformy Obywatelskiej powiedział w Radiu Zet, że zmiany w ordynacji wyborczej proponowane przez PiS są „politycznym przekrętem”.
czytaj więcej »
  
[ 19-07-2006 ]
Lider PO Donald Tusk oświadczył tymczasem, że po expose premiera wzrosły w nim obawy, że energia społeczeństwa polskiego i wiara w to, że warto być Polakiem, zostanie zmarnowana.
czytaj więcej »
  
[ 17-07-2006 ]
Według "Życia Warszawy" wkrótce możemy spodziewać się pierwszej dymisji w nowym gabinecie Jarosława Kaczyńskiego. Osobą, która może utracić stanowisko jest minister gospodarki - Piotr Woźniak
czytaj więcej »
  
[ 14-07-2006 ]
Donald Tusk uważa, że zaprzysiężenie rządu Jarosława Kaczyńskiego nie zwiastuje niczego dobrego dla Polaków. Lider PO powiedział, że 100 procent odpowiedzialności za kraj spoczywa teraz w rękach Prawa i Sprawiedliwości, które zrobi wszystko dla swojej partii a niewiele dla polskiego społeczeństwa.
czytaj więcej »
  
[ 12-07-2006 ]
Szef PO Doland Tusk z zadowoleniem przyjął informację o wszczęciu postępowania lustracyjnego wobec Zyty Gilowskiej. - To dobry finał tej sprawy, (...) trzymam za nią kciuki - powiedział w czwartek dziennikarzom.
czytaj więcej »
  
[ 11-07-2006 ]
Prezydent cierpiał na początku roku na poważną infekcję, ale nie jest chory na chorobę wieńcową - zapewnili Maciej Łopiński i Zbigniew Religa odnosząc się do dzisiejszego artykułu „Superexpressu”.
czytaj więcej »
  
[ 11-07-2006 ]
Jak pisze dzisiejsza „Wyborcza”, prezydent Bydgoszczy zatrzasnął wczoraj przed Donaldem Tuskiem i lokalnymi działaczami PO drzwi teatru, w którym miała się odbyć konwencja samorządowa partii. Organizatorzy przenieśli spotkanie do parku.
czytaj więcej »
  
[ 11-07-2006 ]
Jak oznajmił Jarosław Kaczyński, zaprzysiężenie jego rządu odbędzie się najprawdopodobniej w czwartek. Jednak wcześniej marszałek Sejmu Marek Jurek twierdził, że expose premiera może zostać wygłoszone w Sejmie w piątek i tego dnia mogłoby się odbyć głosowanie nad wotum zaufania dla rządu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl