Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polacy zaczęli bardziej ufać Jarosławowi Kaczyńskiemu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 07-07-2006 ]
„Komitet Polityczny PiS jednogłośnie rekomenduje prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na stanowisko prezesa Rady Ministrów" – brzmi oświadczenie Biura Prasowego Prawa i Sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  Premier: ze zdumieniem przyjmuje wypowiedzi szefa PO Donalda Tuska
[ 07-07-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz podkreślił, że ze zdumieniem przyjmuje wypowiedzi szefa PO Donalda Tuska m.in. na temat komplikowania się sytuacji szefa rządu w PiS.
czytaj więcej »
  Donald Tusk: PO przeciwne powszechnemu poborowi do wojska
[ 07-07-2006 ]
Szef PO Donald Tusk powiedział w piątek w Gdańsku, że jego partia jest przeciwna powszechnemu poborowi do wojska wszystkich, którzy ukończyli 19 lat. Tusk chce w tej sprawie rozmawiać z szefem MON Radosławem Sikorskim.
czytaj więcej »
  Spotkanie Premier-Tusk
[ 07-07-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz i szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk podczas spotkania rozmawiali w czwartek wieczorem o polityce zagranicznej oraz o "merytorycznej pracy" nad ustawami podatkowymi, o finansach publicznych i ustawie o swobodzie działalności gospodarczej.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 06-07-2006 ]
Klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości chce żeby Zbigniew Ziobro rozważył możliwość wszczęcia postępowanie w sprawie artykułu autorstwa Petera Koehlera, który ukazał się w "Die Tageszeitung".
czytaj więcej »
  
[ 06-07-2006 ]
Dziś radno w "Sygnałach dnia" minister z kancelarii prezydenta Maciej Łopiński oświadczył, że partnerzy Polski podjęli decyzję o odwołaniu Szczytu Trójkąta Weimarskiego, na który miał pojechać premier, bo prezydent był chory.
czytaj więcej »
  Premier odpiera zarzuty
[ 05-07-2006 ]

Kazimierz Marcinkiewicz odpiera zarzuty Platformy Obywatelskiej. Partia DonaldaTuska wytknęła premierowi i prezydentowi, że ich polityka międzynarodowa jest pasywna. Zaapelowała o maksymalną mobilizację i inicjatywę na forum międzynarodowym.

czytaj więcej »
  Bush przyjedzie do Polski?
MA [ 03-07-2006 ]
Jesienią, a dokładnie pod koniec listopada, Warszawę może odwiedzić prezydent Stanów Zjednoczonych George Bush - dowiedział się "Dziennik". W tej chwili trwają negocjacje.
czytaj więcej »
  
Ma [ 03-07-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński nie weźmie udziału w zaplanowanym na poniedziałek szczycie Trójkąta Weimarskiego, który miał odbyć się w Weimarze - poinformował wicedyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta Marcin Rosołowski.
czytaj więcej »
  Donald Tusk o roli premiera w sprawie Zyty Gilowskiej
[ 28-06-2006 ]
Donald Tusk opowiedział się za powszechnym i jawnym dostępem do archiwów Instytutu Pamięci Narodowej. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej oświadczył na konferencji prasowej, że premier nie powinien żałować odejścia Zyty Gilowskiej z ministerstwa finansów, ponieważ jest współwinny jej dymisji.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl