Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polacy zaczęli bardziej ufać Jarosławowi Kaczyńskiemu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Aneks do umowy koalicyjnej?
[ 27-06-2006 ]
Wicepremier, minister rolnictwa Andrzej Lepper na dzisiejszej konferencji prasowej oświadczył, iż domaga się aneksu do umowy koalicyjnej, w którym określono by współpracę i pełne partnerstwo w koalicji. Zakończyłoby to spór o stanowiska.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2006 ]
Prokuratura Okręgowa w Warszawie zadecydowała dziś, że będzie śledztwo w sprawie domniemanego sfałszowania teczki Jarosława Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
MA [ 27-06-2006 ]
Zapewniam: ludzie Samoobrony nie wejdą do kierownictwa nowych służb specjalnych, które powstaną jesienią w miejsce WSI - zapowiada w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Jarosław Kaczyński. Lider PiS zapewnia, że podobnie będzie z resortami siłowymi. I daje do zrozumienia, iż w sytuacji kryzysowej PiS nie cofnie się przed wcześniejszymi wyborami.
czytaj więcej »
  "Wojna billboardowa" trwa
MA [ 26-06-2006 ]
"Newsweek": 90 procent plakatów dla Lecha Kaczyńskiego wydrukowała nieznana nikomu, jednoosobowa firma-krzak: Studio Warszawa.
czytaj więcej »
  
[ 23-06-2006 ]
W czasie szczytu panstw G-8 odbywającego się w Petersburgu, prezydent Lech Kaczyński ma zamiar zorganizować "swój" szczyt. Mają byc na niego zaproszeni przywódcy Ukrainy, Gruzji, Kazachstanu i Azerbejdżanu.
czytaj więcej »
  
[ 17-06-2006 ]

Spośród przesłuchanych osób w tzw. aferze billboardowej, tylko były poseł Zbigniew Nowak potwierdził w prokuraturze wersję Jacka Kurskiego o finansowaniu kampanii Donalda Tuska przez PZU.

czytaj więcej »
  Dowody Kurskiego
AZ [ 16-06-2006 ]
Jacek Kurski goszczący dziś w radiowej Trójce powiedział, ze ma dowody i świadków na powiązania PZU z kampania wyborczą Donald Tuska. Czołowy polityk PiS dodał, iż ujawnia to dlatego teraz, gdyż wynikły kontrowersje z nominacja nowego szefa Zakładu.
czytaj więcej »
  
[ 14-06-2006 ]

Doanld Tusk zapowiedział proces przeciwko posłowi PiS Jackowi Kurskiemu. Platforma Obywatelska uznała za oszczercze i nieprawdziwe wypowiedzi posła PiS-u, jakoby PZU pośrednio finansowało billboardy jej lidera w kapanii wyborczej.

czytaj więcej »
  
[ 14-06-2006 ]

Warszawską siedzibę PZU przeszkują funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego. Mają oni zabezpieczyć dokumenty, które mogłyby zweryfikować oskarżenia posła Jacka Kurskiego o finansowaniu przez spółkę kampanii wyborczej Donalda Tuska.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 12-06-2006 ]
Państwowa Komisja Wyborcza przedstawiła raport z analizy sprawozdań finansowych kandydatów na prezydenta. Nieścisłości pojawiły się w dokumentach Donalda Tuska, Andrzeja Leppera, Leszka Bubla, Jana Pyszki, Liwiusza Ilasza oraz Janusza Korwin-Mikkego.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl