Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polacy zaczęli bardziej ufać Jarosławowi Kaczyńskiemu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
j. uchto [ 11-05-2006 ]
W czwartkowych "Sygnałach Dnia" Donald Tusk przyznał, że bez rządu większościowego nie da się przeprowadzić istotnych reform w Polsce. Szef Platformy Obywatelskiej twierdzi jednak, że koalicja PiS, Samoobrony i LPR nie dokona niczego dobrego.
czytaj więcej »
  "Kandydat na szefa MSZ wybrany"
Gracjan Szczombrowski [ 07-05-2006 ]
W przyszłym tygodniu poznamy nazwisko nowego ministra spraw zagranicznych. Kandydat na ministra został juz jednak wybrany - poinformował Adam Bielan w Salonie Trójki.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 05-05-2006 ]
Po powołanie nowego rządu Kazimierz Marcinkiewicz nie krył nadziei na pozytywne zmiany.
czytaj więcej »
  Samoobrona w koalicji
Krzysztof Buczek [ 03-05-2006 ]

Ostatnie dni w polskiej polityce zaowocowały tym, co zapowiadał przed świętami wielkanocnymi Jarosław Kaczyński; tym, na co Polacy czekali przez pół roku. Czy jednak rzeczywiście koalicja PiS z Samoobroną była wyczekiwana przez wyborców? Czy można powiedzieć że Polacy na taką konfigurację polityczną liczyli, oddając swój głos w wyborach, czy za tym głosowali? Nie chodzi tu o przyczyny braku koalicji PiS-PO, na którą to opcję większość wyborców dała swoje przyzwolenie we wrześniowych wyborach, ale o rzeczywiste przyczyny koalicji, która dziś ma już miejsce i znajdzie swoje uwieńczenie w nowym podziale stanowisk rządowych.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 03-05-2006 ]
Szef MON Radosław Sikorski i biskup polowy Wojska Polskiego Tadeusz Płoski dokonali uroczystego otwarcia Izby Pamięci Ryszarda Kuklińskiego w Warszawie.
czytaj więcej »
  KE krytykuje Sikorskiego
AZ [ 02-05-2006 ]
Komisji Europejskiej nie spodobała się wypowiedź ministra obrony narodowej na temat Gazociągu Północnego. Radek Sikorski porównał jego budowę do zawarcia Paktu Ribbentrop – Mołotow.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 29-04-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński twierdzi, że jego brat Jarosław moze zostać premierem." Szef partii rządzącej może zostać premierem w każdej chwili. To wyłącznie jego decyzja" - powiedział prezydent.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 22-04-2006 ]
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej zapowiedział, że będzie się ubiegał o ponowny wybór na szefa partii. Wybory do władz PO odbędą się w maju.
czytaj więcej »
  PO: koalicja PiS, Samoobrona, LPR i PSL niekorzystna dla Polski
[ 21-04-2006 ]
Donald Tuska uważa, że dojdzie do koalicji PiS, Samoobrony, LPR i PSL. Jego zdaniem jednak, będzie to niekorzystne dla Polski. Według lidera PO, koalicja budowana jest pod program, który jest zły dla kraju.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]

W komentarzach dotyczących kształtującej się obecnie koalicji rządowej, do której PiS zaprosiło Samoobronę, PSL i LPR, najczęściej wyczytać można niedowierzanie, zaskoczenie lub oburzenie. Takie emocje wywołuje fakt, że do rządu mogą wkroczyć partie polityczne, zdradzające zapędy populistyczne lub też radykalny klerykalizm. Przechyla się oto na naszych oczach czara goryczy i Jarosław Kaczyński traci powoli zaufanie w sondażach opinii społecznej. Wydaje się to niesłychane w obliczu faktu, iż PiS prezentuje program bardzo zbliżony do propozycji swoich niedoszłych jeszcze koalicjantów. Nie dziwiła tymczasem możliwość wspólnych rządów PiS z PO – partii tak przecież odmiennych światopoglądowo.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl