Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Zabrakło pięciu sekund               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Pieruszka [ 05-04-2011 ]
32 osoby zginęły, a jedna przeżyła wczorajszą katastrofę samolotu misji stabilizacyjnej ONZ w Demokratycznej Republice Konga - poinformował rzecznik ONZ Farhan Haq. Wśród ofiar są obywatele Kongo i cudzoziemcy, których narodowości jeszcze nie ujawniono.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 10-04-2010 ]
 O 6.50 z Warszawy wystartował samolot z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie. Jak informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski, samolot rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku. Para prezydencka nie żyje. Zginęli wszyscy pasażerowie lotu.

czytaj więcej »
  Katastrofa Su-27: jest czarna skrzynka
Maja Bielakowicz [ 01-09-2009 ]
Odnaleziono czarną skrzynkę samolotu Su-27, który rozbił się w czasie pokazów Air Show 2009 w Radomiu. Ministerstwo Obrony Narodowej potwierdziło, że urządzenie znalazło się tuż po katastrofie, w której zginęło dwóch białoruskich pilotów.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 28-01-2008 ]
Jak podaje radio RMF FM, wojsko chce zorganizować wspólną ceremonię pogrzebową żołnierzy, którzy zginęli w katastrofie samolotu Casa w Mirosławcu.
czytaj więcej »
  
[ 24-01-2008 ]
Rzecznik prasowy dowódcy Sił Powietrznych pułkownik Wiesław Grzegorzewski zapowiedział dogłębne zbadania przyczyn katastrofy, by w przyszłości uniknąć podobnych tragedii.
czytaj więcej »
  
[ 24-01-2008 ]
W środę wieczorem, w okolicach Mirosławca, rozbił się wojskowy samolot transportowy CASA C-295M. W katastrofie tej zginęło dwadzieścia osób.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2006 ]
Dzisiaj ok. godziny 1.00 czasu polskiego w Irkucku doszło do katastrofy samolotu rosyjskich linii lotniczych Sibir, w wyniku której zginęły 124 osoby. Do tej pory nie ustalono, ile osób zostało rannych. Na pokładzie znajdowało się dwoje Polaków. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 13-01-2011 ]
W raporcie końcowym do bezpośrednich przyczyn katastrofy zaliczono m.in. zejście znacznie poniżej minimalnej wysokości odejścia na drugi krąg (100 m) i niezareagowanie na ostrzeżenia systemu TAWS.
czytaj więcej »
  
[ 05-12-2010 ]
- Od początku było jasno powiedziane, że wszystkie materiały – dotyczące katastrofy smoleńskiej – zostaną przekazane Polakom – powiedział dla „Wprost” prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew. – Gdybyśmy czegoś nie przekazali, na dziesięciolecia stałoby się to powodem napięć w naszych stosunkach – dodał.
czytaj więcej »
  
[ 07-11-2010 ]
Decyzja o rodzajach oraz liczbie samolotów dla najważniejszych osób w państwie podjęta zostanie w drugiej połowie listopada, podczas spotkania ministra obrony oraz szefów kancelarii organizujących loty dla VIP-ów – informuje MON.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl