Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Premier Chin: trzeba uspokoić sytuację na półwyspie koreańskim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Kijak [ 14-03-2010 ]
Negocjacje Google z Pekinem zakończyły się fiaskiem. Firma z Mountain View zamknie chińską wersję swojej przeglądarki i wycofa się z Chin na "99 procent".
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 13-02-2010 ]
Chiny zaapelowały do Stanów Zjednoczonych o „niezwłoczne wycofanie się" prezydenta Baracka Obamy ze spotkania z duchowym przywódcą Tybetu – Dalajlamą.
czytaj więcej »
  
[ 04-02-2010 ]
Chińskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych nazwało „bezprawnymi oskarżeniami” słowa prezydenta USA Baracka Obamy, który zapowiedział, że jego kraj zaostrzy kurs w polityce handlowej wobec Pekinu.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 02-02-2010 ]
Władze Chin ostrzegły prezydenta USA Baracka Obamę, że spotkanie z przywódcą duchowym Tybetu, dalajlamą, podważy zaufanie między Chinami i USA, nadwyrężone już przez sprzedaż amerykańskiej broni Tajwanowi - podaje do wiadomości Reuters.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 29-12-2009 ]
We wtorek rano w Chinach wykonano pierwszą od pół wieku karę śmierci na obywatelu kraju europejskiego. Mimo wielu apelacji władze chińskie nie zgodziły się na ułaskawienie.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 22-12-2009 ]
Zniknięcie polskiego szyfranta Stefana Zielonki może być powodem do obaw. Istnieją hipotezy, które przypuszczają, że współpracował on z chińskim wywiadem.
czytaj więcej »
  Nieco cieplej na linii Rosja-Chiny
[ 14-10-2009 ]
Wizyta premiera Władimira Putina w Pekinie zaowocowała podpisaniem porozumienia o wzajemnym uprzedzaniu się o planowanych próbach z pociskami balistycznymi. Może to być pierwszy krok do ocieplenia stosunków na linii Rosja-Chiny.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 03-08-2009 ]
Po serii zachorowań na dżumę, chińskie władze odcięły od świata dziesięciotysięczne miasto Ziketan w Tybecie. Agencja Xinhua podaje, że z powodu tej choroby zmarły już dwie osoby, a kilkanaście jest zarażonych.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2009 ]
Od kilku dni Ujgurzy z Urumczi stawiają czynny opór wobec wzrastającego napływu ludności chińskiej na ich terytorium, a także partyjnej kontroli ich życia społecznego i religijnego.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 07-07-2009 ]

Wciąż trwają krwawe zamieszki w Chinach. Protesty, jakie wybuchły w Urumczi, stolicy prowincji Sinkiang, rozszerzają się na inne miasta. Do tej pory zginęło 156 osób, wśród ofiar jest też ponad 800 rannych. Do aresztów trafiło aż 1400 manifestantów.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl