Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nowy sondaż: Komorowski traci               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  "Pojedynek stulecia"
[ 24-09-2007 ]
Wczoraj Kwaśniewski rzucił wyzwanie, a Kaczyński je przyjął. Najprawdopodobniej w niedzielę ma odbyć się debata telewizyjna. Przedstawiciele obu obozów politycznych uważają, że będzie to główne wydarzenie kampanii wyborczej.
czytaj więcej »
  
[ 24-09-2007 ]
Według najnowszego sondażu GfK Polonia przeprowadzonego na zlecenie „Rzeczpospolitej”, kandydaci Platformy Obywatelskiej we wszystkich miastach wygrywają z kandydatami PiS. Liderzy list wyborczych Platformy Obywatelskiej w największych miastach - m.in. Warszawie, Poznaniu czy Krakowie – mają przewagę.
czytaj więcej »
  
[ 19-09-2007 ]
Prawo i Sprawiedliwość to partia ciesząca się największym zaufaniem, jak wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie "Newsweeka" przez SMG/KRC.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 18-09-2007 ]
PO na czele najnowszego sondażu przeprowadzonego przez sopocką Pracownię Badań Społecznych dla "Gazety Wyborczej".
czytaj więcej »
  
[ 12-09-2007 ]
Niemal połowa Polaków negatywnie ocenia rząd Jarosława Kaczyńskiego, wynika z sondażu przeprowadzonego przez CBOS przed samorozwiązaniem Sejmu.
czytaj więcej »
  OBOP: Platforma prowadzi
[ 06-09-2007 ]
PO znowu wysunęła się przed PiS – wynika z sondażu wyborczego przeprowadzonego przez OBOP dla „Faktu”. Na partię Donalda Tuska zagłosowałoby 35 proc. respondentów. Prawo i Sprawiedliwość wybrałoby 27 proc. badanych.
czytaj więcej »
  
[ 31-08-2007 ]
Większość Polaków chce, aby do jesiennych wyborów rządził w Polsce rząd tymczasowy - wynika z sondażu PBS DGA dla "Gazety Wyborczej".
czytaj więcej »
  Popisowa walka
[ 29-08-2007 ]

Liderzy PO i PiS rozpoczynają brutalną walkę o wyborcę. Czy po długiej i męczącej kampanii wyborczej czeka nas powtórka z rozrywki i fiasko kolejnego POPiS-u? W ostatnich dniach kampania wyborcza wyraźnie nabiera tempa. Sztaby największych partii już od kilku tygodni zwierają szyki, przygotowując się do walki o głosy Polaków. Tymczasem na wojenną ścieżkę wyborczą wstępują premier Jarosław Kaczyński i przewodniczący PO, Donald Tusk.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 28-08-2007 ]
Według najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych, LPR i Samoobrona mają szanse na przekroczenie progu tylko wówczas, jeśli wystartują razem. PiS odnotowuje natomiast najsłabsze poparcie od wyborów w 2005 roku.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 23-08-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński powinien przerwać urlop i "ustosunkować się do zarzutów, które bulwersują dzisiaj opinię publiczną w Polsce" - uważa Bronisław Komorowski.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl