Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nowy sondaż: Komorowski traci               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 17-10-2006 ]
Andrzej Lepper wraca do wielkiej polityki. Miesiąc temu po wymianie wzajemnych "uprzejmości" z premierem Kaczyńskim, który to nazwał Leppera warchołem, szef Samoobrony został zdymisjonowany. Wczoraj wieczorem prezydent ponownie powołał Leppera do rady ministrów.
czytaj więcej »
  Gronkiewicz - Waltz wygrywa obie tury, a Platforma zgarnia wszystko - PENTOR
Anna Dziedzic [ 16-10-2006 ]
Platforma może zgarnąć wszystko w wyborach samorządowych, w Warszawie. Tak wynika z przeprowadzonego przez Pentor na zlecenie "Życia Warszawy" sondażu.
czytaj więcej »
  
Marcin Jurzysta [ 16-10-2006 ]

Po raz pierwszy żałuję, że się nie mylę. W tekście z 26.09 br. napisałem, że może zdarzyć się tak, że premier przestraszony perspektywą przegranej swojej partii w przyspieszonych wyborach parlamentarnych, znów zacznie wychwalać pod niebiosa „ucywilizowanego” Leppera, byleby ten zapewnił większość obecnemu rządowi. Chyba wykrakałem… Szkoda tylko, że pomyliłem się co do jednego – wygląda na to, że PiS nie posiada jednak instynktu samozachowawczego, nie ma też cywilnej odwagi po roku swoich (jak to sami bracia Kaczyńscy podkreślają – udanych!) rządów poddać się osądowi wyborców.

czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 12-10-2006 ]
Jarosław Kaczyński przebywa dziś z jednodniową wizytą w Rzymie. Szef polskiego rządu ma zostać przyjęty na audiencji u Benedykta XVI oraz spotkać się z premierem Włoch Romano Prodim.
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 11-10-2006 ]
Do ostrej konfrontacji między PO i PiS doszło we wtorek w Pałacu Prezydenckim. "Rzeczpospolita" pisze:  prezydent  zapowiedział, że będzie wetować wszystkie ustawy, jeśli nie powstanie rząd z udziałem PiS.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 10-10-2006 ]
Andrzej Urbański, były minister i doradca Lecha Kaczyńskiego znowu pracuje w kancelarii prezydenta. W czerwcu Urbański podał się do dymisji, po tym jak "Rzeczpospolita" ujwaniła aferę z jego udziałem.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 10-10-2006 ]
Jan Rokita musi raz na zawsze zniknąc z polskiej polityki, takie powinny być według premiera konsekwencje inwigilacji prawicy. W wywiadzie dla "Dziennika" premier podkreślił też po raz kolejny role Milczanowskiego i Koniecznego, w całej sprawie.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 10-10-2006 ]
Według najnowszego sondażu PBS, największe szanse na wygranie wyborów ma Platforma Obywatelska z 33-procentowym poparciem, na drugim miejscu jest PiS - 23%. Sondaż przeprowadzono już po aferze taśmowej.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2006 ]

Szwedzi odsunęli od władzy lewicę, Szwajcarzy zaostrzyli przepisy imigracyjne, zaś Czarnogórcy przedłużyli mandat premierowi Đukanovićowi – oto dwa najważniejsze wyniki wyborczego września. Do urn poszli także Gambijczycy, Jemeńczycy, Zambijczycy i mieszkańcy Wysp Cooka, Estonii i San Marino poznały swych nowych przywódców.

czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 09-10-2006 ]
Waldemar Pawlak zapowiedział, iż nada liczy na związanie się partii zasiadających w Sejmie "Paktem dobrej woli" którego celem będzie uspokojenie sytuacji na najbliższe miesiące i załatwienie najważniejszych dla kraju spraw.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl