Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nowy sondaż: Komorowski traci               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Premier poprosi o wotum na najbliszym posiedzeniu
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]
Przed kolejnym posiedzeniem Sejmu premier Jarosław Kaczyński złoży wniosek o wotum zaufania dla swojego rządu - poinformował rzecznik rządu Jan Dziedziczak.
Jak zaznaczył, wniosek będzie głosowany na najbliższym posiedzeniu Sejmu, a jeśli posłowie nie udzielą rządowi wotum zaufania, PiS zagłosuje za samorozwiązaniem Sejmu.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]
Donald Tusk zaapelował do członków Rady Krajowej Platformy o złożenie wniosku o samorozwiązanie Sejmu. Celem dobrej polityki - podkreślił Tusk podczas posiedzenia Rady Krajowej PO - "nie może być władza dla władzy i konflikt wszystkich ze wszystkimi". Rada przyjeła taką uchwałe przez aklamację.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]
Bronisław Komorowski (PO) powiedział, że w 99 proc. odpowiedzialność za obecną sytuację polityczną ponosi premier Kaczyński. "Widziały gały co brały" - tak Komorowski skomentował zaproszenie Andrzeja Leppera do rządu. "Jarosław Kaczyński wpadł w pułapkę, a Lepper po prostu przelicytował"
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 23-09-2006 ]
Dziś, w sobotę obyła się konwencja programowa kandydatki PO na prezydenta Warszawy - Hanny Gronkiewicz-Waltz. Hasło wyborcze to: "Razem dla Warszawy", nawiązujące do "Razem" używanego w wyborach samorządowych przez PO.
czytaj więcej »
  
[ 22-09-2006 ]

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w listopadzie, udział wzięłaby w nich ponad połowa Polaków.

czytaj więcej »
  
[ 21-09-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński poinformował, że zwrócił się do prezydenta o dymisję Andrzeja Leppera z funkcji wicepremiera i ministra rolnictwa. Powiedział, że Lepper powrócił do "praktyk warcholstwa". Szef Samoobrony skomentował natychmiast: "po trzykroć chamstwo".
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 21-09-2006 ]
Sąd Najwyższy uznał, że Jarosław Kaczyński nie musi przepraszać polityka SLD Stanisława Szepietowskiego za nazwanie Sojuszu „organizacją przestępczą”.
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2006 ]
Na zlecenie GW pracownia Pentor przeprowadziła badania opinii publicznej dotyczących poparcia dla komitetów wyborczych w najbliższych wyborach samorządowych w większych miastach. Wyniki poznańskiego sondażu pokazano w lokalnym programie TVP. Jak się okazuje „GW” zataiła wynik ugrupowania UPR.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 19-09-2006 ]

Polski rząd cieszył by się z kandydowania Aleskandra Kwaśniewskiego na szefa ONZ - zapewniał Lech Kaczyński podczas konferencji w Nowym Jorku. Prezydent stwierdził również, iż ma nadzieję na nowe otwarcie listy kandydatów.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 19-09-2006 ]

Premier w wywiadze dla "Sygnałów Dnia" zapowiada rychły koniec obecnych spięć w koalicji, oraz powrót Zyty Gilowskiej do rządu. Zapewnia także, o tym że nie będzie przedterminowych wyborów.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl