Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nowy sondaż: Komorowski traci               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

 



 
  
Andrzej Rejnson [ 18-09-2006 ]
Raport "Codzienne doświadczenia korupcyjne Polaków - barometr korupcji 2006" zawierał błąd odnośnie postrzegania partii politycznych.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 18-09-2006 ]
"Stało się coś ważnego i dobrego dla Łodzi i Polski” – tak ocenił wejście firmy Dell na polski rynek Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 18-09-2006 ]
„W pierwszej chwili nie uwierzyłem jak Radio Zet nadawało, myślałem, że to jakiś happening. Po kilkunastu minutach niestety musieliśmy uwierzyć" – powiedział prezydent Lech Kaczyński podczas wizyty w Strefie Zero.
czytaj więcej »
  Stolica dla Marcinkiewicza?
[ 18-09-2006 ]
Jak wynika z sondażu opublikowanego przez „Wyborczą” kandydat PiS na prezydenta Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz cieszy się największą popularnością, ale wybory rozstrzygnie II tura, w której największe widoki na sukces ma Platforma Obywatelska.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 17-09-2006 ]
Kancelaria prezydenta potwierdziła, iż pod koniec lat 90 Lech Kaczyński składał zeznania ws. próby zwerbowania go przez oficera Urzędu Ochrony Państwa.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2006 ]
Po czterodniowej wizycie premier Jarosław Kaczyński wrócił ze Stanów Zjednoczonych, podczas której szef polskiego rządu odbył krótką rozmowę z prezydentem George'm Bushem i spotkał się z czołowymi przedstawicielami amerykańskiej administracji.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2006 ]

Nie odbędzie się zapowiadane na dziś spotkanie premiera Jarosława Kaczyńskiego z Zytą Gilowską w sprawie ponownego objęcia przez nią funkcji wicepremiera i ministra finansów.

czytaj więcej »
  
[ 16-09-2006 ]
Dzisiejsza „Rzeczpospolita” pisze o ujawnionych przez posła Samoobrony Janusza Maksymiuka informacjach, że do partii Leppera dotarły nieoficjalne głosy, iż na najbliższym posiedzeniu Sejmu PiS zamierza złożyć wniosek o samorozwiązanie izby.
czytaj więcej »
  Kandydat PiS na prezydenta Krakowa
[ 15-09-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość podało w końcu nazwisko sowjego kandydata na stanowiskio prezydenta Krakowa. Po tym jak z kandydatury rezygnowali lub odmawiali senator Piotr Boroń, Roman Kluska i Zbigniew Wassermann, PiS postawiło na Ryszarda Terleckiego.
czytaj więcej »
  
[ 15-09-2006 ]
Partie lewicy oficjalnie przystąpiły do kampani wyborczej w wyborach samorządowych powołując w piątek Koalicyjny Komitet Wyborczy. W jego skład wchodzą SLD, SdPl, Unia  Pracy i Partia Demokratyczna-demokraci.pl. 
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl