Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nowy sondaż: Komorowski traci               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Andrzej Rejnson [ 14-09-2006 ]
Zyta Gilowska oświadczyła na antenie TVN24, że decyzje o ewentualnym powrocie do rządu przedstawi w sobotę.
czytaj więcej »
  
[ 13-09-2006 ]
„Wybory będą wiosną, mówię to odpowiedzialnie na antenie Radia TOK FM: wybory będą wiosną. Ten budżet, w tym kształcie, gdzie jest słowo premiera, że nie odstąpi od tego, przyjęty przez nas nie będzie.”- powiedział wicepremier Andrzej Lepper.
czytaj więcej »
  
[ 13-09-2006 ]

Gdyby wybory do Sejmu odbyły się na początku września wygrałaby je Platforma Obywatelska z 7-procentową przewagą nad Prawem i Sprawiedliwością. Do Parlamentu weszłaby jeszcze Samoobrona. Natomiast zjednoczona lewica nie przekroczyłaby progu wyborczego- wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego dla „Rzeczpospolitej”.

czytaj więcej »
  
[ 12-09-2006 ]
W związku z ostatnimi tarciami wewnątrz koalicji rządowej premier Kaczyński spotkał się z liderem Samoobrony Andrzejem Lepperem. Po spotkaniu obie strony oświadczyły, iż "należy unikać zaogniania sytuacji i zaostrzania konfliktu między koalicjantami"
czytaj więcej »
  
[ 12-09-2006 ]
W wieczornym telewizynym wystąpieniu premier Jarosław Kaczyński ogłosił, iż 12 listopada odbędą się wybory samorządowe.
czytaj więcej »
  
[ 10-09-2006 ]

W sierpniu odbyły się głosowania jedynie w Gujanie i Tuvalu – jest to tradycyjnie już miesiąc ogórkowy dla ogólnoświatowej polityki. Ponadto fiaskiem zakończyła się próba wyboru szefa państwa w Estonii. e-Polityka.pl publikuje natomiast zaległe raporty wyborcze z lipcowych wyborów w Kongu-Kinszasa i Meksyku.

czytaj więcej »
  
[ 09-09-2006 ]
Bronisław Komorowski (PO) uznał wypowiedź prezydenta o sędzi Małgorzacie Mojkowskiej, proces lustracji Gilowskiej, za przejaw braku kultury. Po ogłoszeniu wyroku w sprawie Zyty Gilowskiej Lech Kaczyński zasugerował, że wpływ na usazadnienie wyroku mogło mieć pochodzenie sędzi. Jej ojciec był redaktorem naczelnym "Trybuny Ludu".
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2006 ]
„W interesie Europy jest, by systemy antyrakietowe były rozwijane. Są różne opcje: amerykańska, natowska, unijna. Decyzje będą zależały od konkretów” - powiedział Radosław Sikorski, szef resortu obrony, w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński podczas najbliższej wizyty w USA, która zaplanowana jest na przyszły tydzień, spotka się z Georg’em Bushem – donosi „Gazeta Wyborcza”.
czytaj więcej »
  
[ 08-09-2006 ]
Czwartkowa wypowiedź Lecha Kaczyńskiego dotycząca uzasadnienia wyroku w sprawie Zyty Gilowskiej wywołała dyskusję. "Prezydent nie kwestionuje niezawisłości sądów" - powiedział rzecznik prezydenta.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl