Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nowy sondaż: Komorowski traci               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Gracjan Szczombrowski [ 29-04-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński twierdzi, że jego brat Jarosław moze zostać premierem." Szef partii rządzącej może zostać premierem w każdej chwili. To wyłącznie jego decyzja" - powiedział prezydent.
czytaj więcej »
  
AZ [ 27-04-2006 ]
Anonimowi oficerowie białoruskiego KGB w liście do opozycji napisali, że Aleksandr Lukaszenko w marcowych wyborach zdobył faktycznie nie przeszło 80, a niecałe 50 procent głosów. Oznaczałoby to, że nie wygrał w pierwszej turze. Treść listu działacze opozycji przekazali Gazecie Wyborczej.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 24-04-2006 ]
Rządząca lewicowo-liberalna koalicja zdobyła większość, 210 mandatów w 386-osobowym parlamencie węgierskim - takie oficjalne dane podała w poniedziałek Państwowa Komisja Wyborcza po podliczeniu 98,36 proc. głosów oddanych w niedzielnej, drugiej turze wyborów.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 23-04-2006 ]
Dziś na Węgrzech odbywa się druga tura wyborów parlamentarnych. Rządząca lewicowo-liberalna koalicja ma szanse powtórzyć zwycięstwo z pierwszej tury.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w kwietniu wygrałaby je Platforma Obywatelska z 36% poparciem, a PiS zdobyłoby 27% - wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]

W komentarzach dotyczących kształtującej się obecnie koalicji rządowej, do której PiS zaprosiło Samoobronę, PSL i LPR, najczęściej wyczytać można niedowierzanie, zaskoczenie lub oburzenie. Takie emocje wywołuje fakt, że do rządu mogą wkroczyć partie polityczne, zdradzające zapędy populistyczne lub też radykalny klerykalizm. Przechyla się oto na naszych oczach czara goryczy i Jarosław Kaczyński traci powoli zaufanie w sondażach opinii społecznej. Wydaje się to niesłychane w obliczu faktu, iż PiS prezentuje program bardzo zbliżony do propozycji swoich niedoszłych jeszcze koalicjantów. Nie dziwiła tymczasem możliwość wspólnych rządów PiS z PO – partii tak przecież odmiennych światopoglądowo.

czytaj więcej »
  Bardzo dobre oceny premiera
AZ [ 18-04-2006 ]
Według sondażu przeprowadzonego dla Gazety Wyborczej, ankietowani uważają Kazimierza Marcinkiewicza za najlepszego z możliwych obecnie premierów. Z wynikiem 39 procent szef rządu zdystansował Jana Rokitę (6%), Andrzeja Leppera (5%) oraz Jarosława Kaczynskiego (3%).
czytaj więcej »
  
AZ [ 13-04-2006 ]
Spada poparcie dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Według sondażu CBOS przeprowadzonego dla Rzeczpospolitej, obecnie popiera go 43% Polaków. To o 21 procent mniej, niż w styczniu.
czytaj więcej »
  Prodi triumfuje, Berlusconi przegrywa wybory
j. uchto [ 10-04-2006 ]
Centrolewicowa opozycja pod wodzą Romano Prodiego wygrała wybory parlamentarne we Włoszech, zakończone o godz. 15.00. Według tzw. exit polls blok o nazwie Unione (Unia lub Związek) otrzymał od 50 do 54% głosów.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 10-04-2006 ]
Rządząca Węgierska Partia Socjalistyczna (MSZP) zwyciężyła w niedzielę w pierwszej turze wyborów parlamentarnych na Węgrzech, zdobywając 43,21 proc. głosów - takie oficjalne ostateczne wyniki podała w poniedziałek Państwowa Komisja Wyborcza. O ostatecznym wyniku wyborów zdecyduje jednak dopiero druga tura.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl