Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Arabia Saudyjska nie zezwoli myśliwcom izraelskim na przelot nad jej terytorium               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Caryk [ 06-09-2010 ]
- Każdy atak na Iran doprowadzi do zniszczenia Izraela - twierdzi prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad.
czytaj więcej »
  
Marcin Kijak [ 28-03-2010 ]
Amr Musa, sekretarz generalny Ligi Arabskiej, wysunął propozycję nawiązania współpracy z Iranem i Turcją. Spotkanie członków Ligi odbywa się aktualnie w Libii. Odrzucono na nim także możliwość współpracy z Izraelem, dopóki nie wstrzyma on kolonizacji Wschodniej Jerozolimy.
czytaj więcej »
  Wojna na Bliskim Wschodzie?
[ 11-07-2008 ]
Sytuacja na Bliskim Wschodzie zaognia się. Obie strony - izraelska i irańska - podejmują działania prowokacyjne. Izraelski minister obrony ostrzega: "Musimy pracować nad osiągnięciem porozumienia, ale uderzymy w nieprzyjaciela, kiedy zajdzie potrzeba".
czytaj więcej »
  
[ 28-06-2008 ]
Dowódca irańskich Strażników Rewolucji zapowiedział, że Iran przejmie kontrolę nad szlakiem transportu ropy naftowej w Zatoce Perskiej, jeśli zostanie zaatakowany - poinformowała gazeta "Dżam-e Dżam".
czytaj więcej »
  
[ 20-06-2008 ]
Izraelskie lotnictwo wojskowe przeprowadziło w tym miesiącu ćwiczenia symulujące atak na irańskie instalacje nuklearne - donosi "New York Times".
czytaj więcej »
  Izrael chce morskiej blokady Iranu
Jakub Noch [ 21-05-2008 ]
Izraelski premier Ehud Olmert, w czasie rozmów z szefową amerykańskiej Izby Reprezentantów i amerykańskiego Kongresu Nancy Pelosi, zaproponował, aby wprowadzić morską blokadę Iranu, mającą zmusić władze w Teheranie do wycofania się z planów rozwoju broni atomowej.
czytaj więcej »
  Izrael nie zmienia zdania w sprawie Iranu
[ 10-12-2007 ]
Izrael dalej uważa, że Iran chce zbudować bombę nuklearną. Premier Izraela Ehud Olmert powiedział, że nie przekonał go nowy raport USA, który wydaje się jednoznacznie zaprzeczać takim podejrzeniom.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2007 ]
"W Iranie produkuje się bombę nuklearną!" - bija na alarm Amerykanie. Tymczasem dyrektor generalny Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) oświadcza: "Nie otrzymałem żadnej informacji o konkretnym i uruchomionym militarnym programie nuklearnym (Iranu)" Groźby USA dyrektor krytycznie porównuje do "dolewania oliwy do ognia".
czytaj więcej »
  
[ 28-07-2006 ]
Iran zapewnia międzynarodową opinię publiczną, że nie dostarcza libańskiemu Hezbollahowi pomocy militarnej. Teheran jest przekonany, że gdyby tak było, to "Izrael zostałby pokonany znacznie szybciej".
czytaj więcej »
  
MA [ 18-07-2006 ]
Przewodniczący irańskiego parlamentu Gholam-Ali Hadad-Adel ostrzegł, że w toku obecnej operacji w Libanie, "żaden obszar Izraela nie będzie bezpieczny" i znajdzie się w zasięgu rakiet bojowników Hezbollah.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl