Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Olechowski poprze Komorowskiego               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 23-09-2009 ]
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski wyraził zgodę - wobec prośby Lecha Kaczyńskiego - na przesunięcie debaty na temat prezydenckiego weta wobec ustawy o rozdzieleniu funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego.
czytaj więcej »
  
[ 07-09-2009 ]
Marszałek Sejmu zapowiedział, że jego partia ma przygotowany własny projekt uchwały na 17 września. Tym samym chce zablokować przyjęcie uchwały w kształcie zaproponowanym przez PiS.
czytaj więcej »
  
[ 02-09-2009 ]
We wtorek wieczorem prezydent Lech Kaczyński i marszałek Sejmu przybyli także do Wielunia, by uczcić historyczną pamięć o wydarzeniach w miejscowości, gdzie podczas II wojny światowej spadły pierwsze bomby i która została niemal doszczętnie zrujnowana.
czytaj więcej »
  
[ 01-09-2009 ]

Reaktywowanie na scenie politycznej byłego „pezetpeerowskiego” satelity – Stronnictwa Demokratycznego – przez Pawła Piskorskiego postrzegane jest (było) przez wielu, jako pojawienie się trzeciej siły. Siły, która ma nie tylko zagrozić drugiemu w sondażach PiS, ale przede wszystkim rządzącej Platformie Obywatelskiej. Czy aby na pewno słusznie?

czytaj więcej »
  
[ 16-08-2009 ]
Marszałek Sejmu wydał nowe zarządzenie w sprawie funkcjonowania biur poselskich. Według jego zapisów, posłowie nie mogą opłacać umowy o pracę zawartej z członkiem swojej rodziny ze środków przeznaczonych na utrzymanie biur poselskich.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 12-08-2009 ]
Według ostatniego sondażu GfK Polonia poparcie dla Stronnictwa Demokratycznego nadal oscyluje w granicach 1 proc. Niekwestionowanym liderem pozostaje PO.
czytaj więcej »
  
Robert Kochan [ 02-08-2009 ]
PO zastanawia się, jaką strategię przyjąć w zbliżających się wyborach prezydenckich. Decyzja ta jest o tyle niełatwa, że choć poparcie dla partii utrzymuje się na wysokim poziomie, to wciąż spadają notowania rządu i premiera typowanego wcześniej do startu w wyborach.
czytaj więcej »
  
[ 23-07-2009 ]

Poseł SLD Marek Wikliński uważa, że zachowanie marszałka Sejmu jest karygodne i przeczy jego wcześniejszym deklaracjom.

czytaj więcej »
  
[ 16-07-2009 ]
Najprawdopodobniej do soboty przedłużą się prace nad nowelizacją budżetu na 2009 rok. Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski w „Poranku TVN24" zapowiedział możliwość zwołania dodatkowego posiedzenia Sejmu. Przyczyną jest olbrzymia liczba poprawek zgłaszanych przez PiS i SLD.
czytaj więcej »
  Cena jednego podpisu
[ 16-07-2009 ]
Polsce grozi usunięcie jej komisarza w Unii Europejskiej. To cena, jaką może zapłacić za ciągły brak ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl