Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Wyborcze spotkanie Kaczyńskiego w Łodzi               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 23-01-2007 ]
Zdaniem premiera Jarosława Kaczyńskiego nie ma żadnych powodów, aby Platforma Obywatelska miała odstąpić komisję spraw zagranicznych europarlamentu, ponieważ należy się ona partii Donalda Tuska.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Oleszczuk [ 18-01-2007 ]
„Były szef kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy Mieczysław Wachowski został zatrzymany rano” – poinformował jego obrońca mecenas Karol Jełowicki.
czytaj więcej »
  Premier znowu grozi koalicjantom
Anna Dziedzic [ 16-01-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński znowu grozi zerwaniem umowy koalicyjnej,  jeśli powtórzą się podobne sytuacje, jak zamieszanie wokół poparcia dla kandydatury Sławomira Skrzypka na prezesa NBP.
czytaj więcej »
  
[ 15-01-2007 ]
Chciałem rządzić już gdy miałem 12 lat. Premierem zamierzałem zostać, mając lat 34, a skończyć rządy, mając lat 91. To byłby rok 2040. To jeszcze strasznie dużo czasu - powiedział premier Jarosław Kaczyński w wywiadzie udzielonym tygodnikowi "Wprost".
czytaj więcej »
  A jednak rewolucja
[ 10-12-2006 ]

Prawo i Sprawiedliwość szło po wyborcze zwycięstwo ze sztandarami, na których wypisane było hasło rewolucji moralnej, jaka jest konieczna w naszym kraju, aby mógł on funkcjonować normalnie. Wielu powątpiewało w sens, celowość i przede wszystkim w realność dokonania owej rewolucji. Sceptycyzm był tym większy, iż miast spodziewanej koalicji powyborczej z Platformą Obywatelską, ostatecznie PiS weszło w układ rządzący z Samoobroną i LPR. A zatem z ugrupowaniami, które nie uchodziły za wzorce moralności. Jednakże premier-prezes, czyli Jarosław Kaczyński, uznał, że te właśnie partie gwarantują osiągnięcie sukcesu. Nie obeszło się oczywiście bez pewnych trudności (była mowa o ludziach wątpliwej reputacji, warchołach), ale te zostały przezwyciężone.

czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 16-11-2006 ]
Z sondażu przeprowadzonego przez CBOS wynika, że nieco ponad połowa Polaków - 51 % źle ocenia prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dobre zdanie na temat głowy państwa ma 31 % badanych.
czytaj więcej »
  Agent w otoczeniu premiera
Jakub Kufel [ 09-11-2006 ]
Jan Parys, były szef MON, powiedział, że w otoczeniu premiera znajdował się agent obcych służb.
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 09-11-2006 ]
W rozmowie z "Daily Mail" Lech Kaczyński powiedział - "Tysiące Polaków przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii, którzy kończą tu jako bezrobotni i bezdomni".
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 08-11-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński wypowiedział się w BBC na temat stosunku do Unii Europejskiej. Oświadczył, że jest bardziej eurosceptyczny od brata, ale spory między nimi należą już do przeszłości.
czytaj więcej »
  Euroarmia dzieli braci
Anna Dziedzic [ 07-11-2006 ]
"Rzeczpospolita": Prezydent Lech Kaczyński w wywiadzie dla "Financial Times" przyznał, że jego premier Jarosław Kaczyński rozmawiał o unijnych siłach zbrojnych z kanclerz Niemiec. Sam premier nie potwierdza tych doniesień
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl