Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Wyborcze spotkanie Kaczyńskiego w Łodzi               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Andrzej Rejnson [ 28-09-2006 ]
"Rzecz, która w polskiej demokracji była sprawą wręcz rutynową (...) została zmieniona w zarzut, z którym nie ma nic wspólnego" – stwierdził prezydent podczas konferencji prasowej w Szczecinie.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński w roli lidera partii Prawo i Sprawiedliwość - zainaugurował kampanię samorządową swojej partii, oraz jej kandydata w mieście stołecznym - Warszawie. Kaczyński określił, iż "jest taka szczególna gmina w Polsce o którą trzeba także zadbać to Warszawa"
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński poinformował, że zwrócił się do prezydenta o dymisję Andrzeja Leppera z funkcji wicepremiera i ministra rolnictwa. Powiedział, że Lepper powrócił do "praktyk warcholstwa". Szef Samoobrony skomentował natychmiast: "po trzykroć chamstwo".
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 21-09-2006 ]
Sąd Najwyższy uznał, że Jarosław Kaczyński nie musi przepraszać polityka SLD Stanisława Szepietowskiego za nazwanie Sojuszu „organizacją przestępczą”.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 19-09-2006 ]

Polski rząd cieszył by się z kandydowania Aleskandra Kwaśniewskiego na szefa ONZ - zapewniał Lech Kaczyński podczas konferencji w Nowym Jorku. Prezydent stwierdził również, iż ma nadzieję na nowe otwarcie listy kandydatów.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 19-09-2006 ]

Premier w wywiadze dla "Sygnałów Dnia" zapowiada rychły koniec obecnych spięć w koalicji, oraz powrót Zyty Gilowskiej do rządu. Zapewnia także, o tym że nie będzie przedterminowych wyborów.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 18-09-2006 ]
"Stało się coś ważnego i dobrego dla Łodzi i Polski” – tak ocenił wejście firmy Dell na polski rynek Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 18-09-2006 ]
„W pierwszej chwili nie uwierzyłem jak Radio Zet nadawało, myślałem, że to jakiś happening. Po kilkunastu minutach niestety musieliśmy uwierzyć" – powiedział prezydent Lech Kaczyński podczas wizyty w Strefie Zero.
czytaj więcej »
  Tajne spotkanie Lepper-Tusk
[ 18-09-2006 ]
Jak dowiedziało się „Życie Warszawy” na prośbę Andrzeja Leppera szefowie Samoobrony i Platformy Obywatelskiej spotkali się w ścisłej tajemnicy, żeby porozmawiać o ewentualnej współpracy.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 17-09-2006 ]
Kancelaria prezydenta potwierdziła, iż pod koniec lat 90 Lech Kaczyński składał zeznania ws. próby zwerbowania go przez oficera Urzędu Ochrony Państwa.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl