Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Dorn pozwie Komorowskiego?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 10-08-2006 ]
Minister spraw wewnętrznych i administracji Ludwik Dorn zapewnił, że „pieniądze na zasiłki związane z doznaniem szkód w wyniku klęski żywiołowej, w wyniku powodzi czy podtopień, są.”  Wczoraj minister udał się do Miechowic na Śląsku, które najbardziej ucierpiały w wyniku powodzi.
czytaj więcej »
  "Kandydat na szefa MSZ wybrany"
Gracjan Szczombrowski [ 07-05-2006 ]
W przyszłym tygodniu poznamy nazwisko nowego ministra spraw zagranicznych. Kandydat na ministra został juz jednak wybrany - poinformował Adam Bielan w Salonie Trójki.
czytaj więcej »
  Ludwik Dorn: zmiany w policyjnych przepisach
[ 12-04-2006 ]
Nie będzie centralnego przetargu na budowę systemu PESEL 2. Zamiast niego resort spraw wewnętrznych przeprowadzi kilka lub kilkanaście mniejszych przetargów i będzie pełnił rolę integratora projektu - poinformował  wicepremier, minister spraw wewnętrznych i administracji Ludwik Dorn.
czytaj więcej »
  
[ 07-04-2006 ]
Jan Rokita uważa, że koalicja Samo-PiS jest bardzo złym rozwiązaniem. Wiceszef Platformy zapowiedział, że PO będzie wspierać mniejszościowy rząd w kwestiach istotnych dla państwa, np. w sprawie służby zdrowia. Tymczasem wicepremier Ludwik Dorn twierdzi, że formuła rządu mniejszościowego się już wyczerpała.
czytaj więcej »
  Komorowski o tarczy antyrakietowej
[ 07-03-2006 ]
Bronisław Komorowski, odpowiedzialny za politykę zagraniczną w gabinecie cieni PO, oświadczył że rząd podjął zbyt szybką decyzje w sprawie rozmieszczenia elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej na terenie Polski. Potrzebna jest dyskusja wszystkich sił politycznych - ocenił Komorowski.
czytaj więcej »
  
[ 03-03-2006 ]
Miała być redukcja etatów i zmniejszenie zatrudnienia w administracji o 20 procent. Tymczasem rząd Marcinkiewicza zwiększył zatrudnienie o 75 etatów. Opozycja mówi o bajce a nie o tanim państwie. Natomiast szef MSWiA, Ludwik Dorn, twierdzi że z jego resortu odeszło już 40 pracowników, a docelowo redukcja obejmie 160 osób.
czytaj więcej »
  
[ 03-03-2006 ]
Szef MSWiA, Ludwik Dorn, podsumował poląćzoną akcję policji i żandarmerii z okresu świątecznego i z przełomu grudnia i stycznia. Wicepremier chwali całą akcję, która spowodowała zmniejszenie przestepstw we wspomnianym okresie o 34 proc.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 27 28 29 30 31 32   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl