Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / USA: Komorowski to nie Churchill               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 03-07-2010 ]
Polacy w USA mogą już głosować w drugiej turze polskich wyborów prezydenckich. Wystarczy ważny polski paszport i już można oddać głos.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 05-11-2008 ]
Według najnowszych, choć nadal niepełnych informacji, Partia Demokratyczna dzięki zwycięstwu w wyborach uzyska 251 miejsc w Izbie Reprezentantów oraz przynajmniej 56 mandatów w Senacie.
czytaj więcej »
  
[ 04-11-2008 ]
Na ten dzień czekała cały całe Stany Zjednoczone i miliony obserwatorów z całego świata. Dziś finisz walki o fotel prezydencki. Kto wygra wyścig do Białego Domu, okaże się dopiero po północy. Sondaże jednak wskazują na przewagę Obamy.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 30-10-2008 ]
Sztab wyborczy Baracka Obamy wykupił 30 minut w porze największej oglądalności w siedmiu stacjach telewizyjnych, by zaprezentować nową reklamówkę wyborczą swojego kandydata.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Cichocka [ 07-10-2008 ]
Senator John McCain przegrywa już tylko 3 punktami procentowymi w wyścigu o fotel prezydenta USA z Barackiem Obamą, jak wynika z sondażu Reuters/C-SPAN/Zogby. Kandydat Partii Demokratycznej może liczyć obecnie na poparcie 48 proc. Amerykanów, natomiast na kandydata Partii Republikańskiej swój głos oddałoby 45 proc wyborców.
czytaj więcej »
  Zawieszenie kampanii wyborczej przez McCaina
Karolina Czaja [ 25-09-2008 ]
John McCain ogłosił, że zawiesza swoją kampanię wyborczą, gdyż wraca do Waszyngtonu, by skoncentrować się na ratowaniu gospodarki.
czytaj więcej »
  McCain oficjalnym kandydatem
Karolina Czaja [ 04-09-2008 ]
John McCain został oficjalnym kandydatem Republikanów na prezydenta USA. 72-letni senator jest najstarszym w historii kandydatem w wyścigu o Biały Dom.
czytaj więcej »
  
[ 14-08-2008 ]
Kandydat na prezydenta USA Barack Obama zyskuje coraz większe poparcie nie tylko wśród Demokratów, ale także w gronie prominentnych polityków Partii Republikańskiej.
czytaj więcej »
  Kto zawalczy u boku Obamy?
Jakub Noch [ 11-06-2008 ]
Gdy już każda z partii wyłoniła swojego głównego kandydata do walki o prezydenturę w zbliżających się jesienią wyborach, kampania wyborcza w USA wchodzi w kolejną fazę – poszukiwania kandydata na wiceprezydenta, który stanie do walki o władzę u boku nominata.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 23-04-2008 ]
Hillary Rodham Clinton wciąż jest w grze o nominację Partii Demokratycznej do listopadowych wyborów prezydenckich. Wczorajsze prawybory w stanie Pensylwania Clinton wygrała pokonując Baracka Obamę aż o 10 proc.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl