Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / \"Donald Tusk może być największym przegranym wyborów\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 06-11-2007 ]
Aż 50 procent Polaków ma zaufanie do prezesa PSL Waldemara Pawlaka - wynika z sondażu SMG/KRC przeprowadzonego dla programu Telewizyjnej Jedynki - "Forum". Pawlak obdarzony został także najniższą nieufnością.
czytaj więcej »
  
Grzegorz Rolecki [ 24-10-2007 ]

Wicepremier i minister rolnictwa Waldemar Pawlak oznajmił, że prowadzi rozmowy z szefem rządu Donaldem Tuskiem w sprawie stworzenia funduszu finansowego, który gromadziłby środki na ZUS i KRUS. Zapowiedział również zasadniczą reformę tej ostatniej. Tego samego dnia premier odbywał spotkanie z ministrem finansów Zbigniewem Chlebowskim.

czytaj więcej »
  Donald Tusk premierem?
Anna Dziedzic [ 23-10-2007 ]
Donald Tusk wyraził nadzieję, że jeszcze dziś PO zaproponuje mu formowanie gabinetu.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 18-10-2007 ]
- Władza, która w czasie kampanii wyborczej wobec opozycji łamie zasady demokracji i przyzwoitości, przegrywa w Polsce wybory. Tak, jak Kiszczak i Jaruzelski pożegnali się z władzą, tak pan Kaczyński i pan Kamiński też pożegnają się z władzą - powiedział Donald Tusk podczas konwencji PO w Białymstoku.
czytaj więcej »
  
Grzegorz Rolecki [ 15-10-2007 ]

Widzowie w przeciwieństwie do poprzedniej debaty, mogli mieć pewność, że oglądają pojedynek właściwy. To była kluczowa debata tej kampanii. Świadczą o tym chociażby emocje panujące w studiu i przed telewizorami. Świadczą o tym liderzy innych partii, którzy usilnie bagatelizują znaczenie debaty. No i przede wszystkim świadczy o tym odpowiedź na pytanie: Co zapamiętali Państwo z poprzedniej debaty, a co z tej?

czytaj więcej »
  
[ 15-10-2007 ]
Podczas niedzielnej konwencji PO, która odbyła się w Warszawie, Donald Tusk prosił warszawiaków o pomoc w wygraniu wyborów.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2007 ]
Dziś na konwencji wyborczej PO we Wrocławiu Donald Tusk nie komentował wczorajszej debaty z premierem Kaczyńskim, za to dał PiS lekcję solidarności.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2007 ]
Platforma Obywatelska na piśmie zwróciła się do o. Tadeusza Rydzyka z propozycją umożliwienia liderowi partii Donaldowi Tuskowi rozmowy z widzami Telewizji Trwam i słuchaczami Radia Maryja - powiedział Sławomir Nowak ze sztabu wyborczego PO.
czytaj więcej »
  Nowy billboard wyborczy PO
Magda Dunin-Markiewicz [ 03-10-2007 ]
Platforma Obywatelska zaprezentowała nowy billboard: "Polska zasługuje na cud gospodarczy". Hasło ma być przesłaniem wyborczym partii.
czytaj więcej »
  Konwencja PO: "Ofermy z PiS"
[ 22-09-2007 ]
Donald Tusk na sobotniej konwencji PO w Łodzi podkreślił, że chce mówić właśnie o drogach, w sensie dosłownym i przenośni. - Za polskie drogi odpowiadają ofermy, których nieudolność znaczona jest tragediami setek polskich rodzin - powiedział.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl