Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / \"Donald Tusk może być największym przegranym wyborów\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Tusk premierem?
Sonia Ziemba [ 08-09-2007 ]
Wygrane wybory to jedyny warunek jaki musi spełnić Donald Tusk, aby zostać premierem. Lider PO ma duże chęci, by objąć to stanowisko i zaprasza do swej partii wszystkich, którzy są przyzwoici, choćby nawet byli z PiS.
czytaj więcej »
  
[ 05-09-2007 ]
Wszystko wskazuje na to, że Donald Tusk po raz pierwszy do wyborów parlamentarnych stanie nie w Gdańsku, a w Warszawie.
czytaj więcej »
  Popisowa walka
[ 29-08-2007 ]

Liderzy PO i PiS rozpoczynają brutalną walkę o wyborcę. Czy po długiej i męczącej kampanii wyborczej czeka nas powtórka z rozrywki i fiasko kolejnego POPiS-u? W ostatnich dniach kampania wyborcza wyraźnie nabiera tempa. Sztaby największych partii już od kilku tygodni zwierają szyki, przygotowując się do walki o głosy Polaków. Tymczasem na wojenną ścieżkę wyborczą wstępują premier Jarosław Kaczyński i przewodniczący PO, Donald Tusk.

czytaj więcej »
  
[ 20-08-2007 ]
Donald Tusk i prezydent Lech Kaczyński zawarli „dżentelmeńską umowę”, zgodnie z którą wybory mają odbyć się 21 października. Wg premiera, Platforma nie może poprzeć powołania komisji śledczej, bo Donald Tusk złamie obietnicę daną prezydentowi.
czytaj więcej »
  Start Tuska z warszawskiej listy PO?
[ 17-08-2007 ]
Politykom PO zależy na bezpośredniej konfrontacji Donalda Tuska z Jarosławem Kaczyńskim, dlatego najprawdopodobniej lider PO będzie kandydować z warszawskiej listy wyborczej swojej partii.
czytaj więcej »
  
[ 15-08-2007 ]
Donald Tusk zapowiedział w środę, że PO doprowadzi do pełnego wyjaśnienia „gorszących spraw i okoliczności", związanych z działalnością władzy w ostatnim czasie. Jego partia zechce to zrobić jeszcze w tej kadencji parlamentu, a jeżeli będzie to niemożliwe, w kolejnej.
czytaj więcej »
  Wybory jak najszybciej
[ 10-08-2007 ]
Wczoraj prezydent Lech Kaczyński i lider PO Donald Tusk zgodnie stwierdzili, że obecny Sejm powinien zostać rozwiązany. - Trzeba wreszcie zakończyć ten bałagan. Dla każdego normalnego obywatela obecna sytuacja w Sejmie jest nie do zniesienia - mówił Tusk. Prawdopodobny termin wyborów to październik.
czytaj więcej »
  Donald Tusk nowym prezydentem RP ?
Anna Dziedzic [ 10-04-2007 ]
Jak informuje "Newsweek" według Donalda Tuska "rządy Platformy z SLD byłyby mniej szkodliwe dla Polski niż rządy z Samoobroną".
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 24-02-2007 ]
Donald Tusk jest pewien wygranej Platformy Obywatelskiej w następnych wyborach parlamentarnych, a swojej w wyścigu o fotel prezydenta.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 26-01-2007 ]
Dzisiaj przed południem premier Jarosław Kaczyński spotka się z szefem PO Donaldem Tuskiem.Spotkanie, które odbędzie się na prośbę Tuska, dotyczyć ma sytuacji, w jakiej znalazło się wielu polskich samorządowców, po tym jak po terminie złożyli oświadczenia majątkowe, bądź oświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej współmałżonka.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl