Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Nikt nie prześladował Blidy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 14-08-2010 ]
Jak podała „Gazeta Wyborcza”, łódzka prokuratura prowadzi śledztwo, mające wykazać, czy na miejscu śmierci Barbary Blidy doszło do procederu zacierania śladów. Pojawiły się wątpliwości co do śmierci posłanki.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 29-05-2010 ]
Henryk Blida, mąż Barbary Blidy, która popełniła samobójstwo 25 kwietnia 2007 r. podczas próby zatrzymania jej przez funkcjonariuszy ABW, domaga się od ABW i Prokuratury Okręgowej w Katowicach odszkodowania oraz renty za pogorszenie sytuacji życiowej. O fakcie tym poinformowała „Gazeta Wyborcza”. Blida liczy na 200 tys. zł odszkodowania oraz miesięczną rentę w wysokości 7 tys. zł.
czytaj więcej »
  
[ 26-02-2010 ]
Były szef ABW zeznał, iż "wbrew twierdzeniom polityków" mafia paliwowa istniała i w dalszym ciągu funkcjonuje.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2009 ]
Łódzka prokuratura, w wyniku śledztwa dot. tragicznej śmierci Barbary Blidy, zdecydowała się postawić zarzut ówczesnemu szefowi ABW – Witoldowi Marczukowi.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 16-10-2009 ]
Sejmowa komisja śledcza badająca okoliczności śmierci Barbary Blidy przesłuchała mecenasa Marka Lesiaka, byłego obrońcę Barbary K., który miał być zmuszany do ujawnienia związków swojej klientki z byłą posłanką SLD.
czytaj więcej »
  
[ 03-09-2009 ]
Członkowie sejmowej komisji śledczej ws. śmierci Barbary Blidy zwrócili się do prokuratury z prośbą o udostępnienie listy osób, które miały kontakt z przebywającą w areszcie przyjaciółką Blidy Barbarą Kmiecik. Uważają bowiem, że zeznania obciążające Blidę były na Kmiecik wymuszone przez ABW.

czytaj więcej »
  
[ 01-07-2009 ]
Dziś odbyło się powtórne przesłuchanie przed sejmową komisją śledczą byłego zastępcy prokuratora generalnego, Jerzego Engelkinga. Świadek szczegółowo wyjaśnił m.in. że podczas słynnej konferencji, w której uczestniczył, nie złamał prawa ujawniając dane osobowe Honoraty Kaczmarek.
czytaj więcej »
  
[ 27-05-2009 ]
Dziś sejmowa komisja śledcza zajmująca się śmiercią Barbary Blidy przesłucha kolejnych funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, którzy wykonywali czynności w śledztwie dotyczącym afery węglowej i postępowaniu wobec byłej posłanki SLD.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2009 ]
Funkcjonariusz ABW – Grzegorz S., kierujący akcją zatrzymania byłej posłanki SLD, został oskarżony o niedopełnienie obowiązków służbowych. Grożą mu 3 lata pozbawienia wolności.
czytaj więcej »
  
[ 07-04-2009 ]
Przed sejmową komisją śledczą, która bada okoliczności śmierci Barbary Blidy, rozpoczęły się przesłuchania oficerów ABW biorących udział w postępowaniu dotyczącym tzw. afery węglowej. Dziś komisja przesłuchała pierwszego z funkcjonariuszy.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl