Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polityka Świat / Tajemnicze znikniecie rosyjskich szpiegów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 18-02-2007 ]
Według sondażu opublikowanego przez niemiecki tygodnik „Der Spiegel”, aż 70% Niemców uważa, że krytyka prezydenta Rosji Władimira Putina pod adresem USA była uzasadniona.
czytaj więcej »
  Gates: "Jedna zimna wojna wystarczy"
Magdalena Milej [ 11-02-2007 ]
"Jedna zimna wojna wystarczy" - powiedział amerykański minister obrony Robert Gates podczas ostatniego dnia 43. Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium.
czytaj więcej »
  
[ 09-02-2007 ]
"Perspektywa nowego wyścigu zbrojeń między atomowymi mocarstwami staje się coraz bardziej realna"- napisał rosyjski dziennik „Wriemia Nowostiej”, komentując wystąpienie amerykańskiego ministra obrony Roberta Gatesa. Zdaniem gazety Pentagon zaliczył Moskwę do nowej „osi zła”, co oznacza, że wojna pomiędzy Rosją a USA jest coraz bardziej prawdopodobna.
czytaj więcej »
  
[ 12-10-2006 ]
Minister obrony Radosław Sikorski powiedział, że polskie władze nie dostały od Stanów Zjednoczonych oficjalnej propozycji rozmieszczenia elementów tarczy antyrakietowej. Przyznał jednak, że Polska omawia możliwości ich rozmieszczenia ze wszystkimi sąsiadami, w tym także z Rosją, oraz z NATO.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2006 ]
Zastrzelona w sobotę rosyjska dziennikarka Anna Politkowska miała również obywatelstwo amerykańskie. Potwierdziły to służby prasowe ambasady Stanów Zjednoczonych w Moskwie.
czytaj więcej »
  
[ 03-10-2006 ]
Rosja nie złagodziła restrykcji wobec Gruzji, pomimo uwolnienia 4 rosyjskich oficerów, zatrzymanych pod zarzutem szpiegostwa.
czytaj więcej »
  
[ 22-08-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński i szef MON Radosław Sikorski zabrali głos i zażądali wyjaśnień od Antoniego Macierewicza w sprawie wypowiedzi dla telewizji Trwam. Macierewicz, wiceszef MON-u oskarżył w telewizji Trwam byłych ministrów spraw zagranicznych o współpracę z rosyjskim wywiadem.
czytaj więcej »
  Rosji nie udalo sie uzyskac zgody USA na przystapienie WTO
[ 15-07-2006 ]
Rosji nie udalo sie uzyskac zgody Stanów Zjednoczonych na przystapienie do Swiatowej Organizacji Handlu (WTO). USA sa jedynym krajem, który blokuje Rosji wstapienie do WTO.
czytaj więcej »
  
[ 14-07-2006 ]
Prezydent Stanów Zjednoczonych jest już w Petersburgu, gdzie jutro zaczyna się szczyt państw grupy G-8. Jeszcze przed szczytem George Bush ma się spotkać z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.
czytaj więcej »
  
[ 14-07-2006 ]
Amerykańscy politycy z Partii Demokratycznej zaapelowali do George'a Busha, by nie spieszył się z poparciem Rosji w jej staraniach o przyjęcie do Światowej Organizacji Handlu. Według Demokratów Rosja nie spełnia warunków wymaganych od członków tej organizacji.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl