Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kaczyński: Komorowski wprowadza w Polsce zapateryzm               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-07-2009 ]
Według wyników sondażu przeprowadzonego przez GfK Polonia dla „Rzeczpospolitej”, zdecydowana większość ankietowanych (72 proc.) popiera inicjatywę ustanowienia 1 sierpnia Narodowym Dniem Pamięci o Powstaniu. Przeciwnych jest 21 proc. respondentów.
czytaj więcej »
  Cena jednego podpisu
[ 16-07-2009 ]
Polsce grozi usunięcie jej komisarza w Unii Europejskiej. To cena, jaką może zapłacić za ciągły brak ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego.
czytaj więcej »
  Prezydent nie pojedzie do Lednicy
[ 05-06-2009 ]
Lech Kaczyński nie weźmie udziału w XIII Spotkaniach Młodych, bo bał się, że jego obecność będzie odebrana jako element kampanii wyborczej.
czytaj więcej »
  Recepta na kryzys
[ 22-05-2009 ]
- Euro to nie panaceum na kryzys. Proponuję obniżkę stawki VAT i zwiększenie kwoty wolnej od podatku – powiedział podczas dzisiejszego orędzia prezydent Lech Kaczyński.
czytaj więcej »
  
[ 17-04-2009 ]
Projekt ustawy opracowany na prośbę Bronisława Komorowskiego ma jasno określać kompetencje prezydenta i rządu w sprawach polityki europejskiej.
czytaj więcej »
  Prezydent i Premier z Gadu-Gadu
[ 02-04-2009 ]
GG Network, firma zarządzająca popularnym komunikatorem internetowym, przydzieliła premierowi i prezydentowi specjalne, krótkie numery Gadu-Gadu.
czytaj więcej »
  
[ 05-11-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński, w imieniu swoim i Polaków, przesłał już depeszę z gratulacjami dla Baracka Obamy. Zapewnił prezydenta elekta o poparciu Polski dla starań Stanów Zjednoczonych o ochronę wolności, demokracji i praw człowieka oraz życzył mu wielu sił i sukcesów w sprawowaniu urzędu.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2008 ]
Jak poinformowało radio RMF FM, Kancelaria Prezydenta zamówiła lot czarterowy z Warszawy do Brukseli. W przypadku braku porozumienia z premierem i braku zgody na wspólny lot, Kaczyński poleci na pokładzie niewielkiego samolotu Embraer.
czytaj więcej »
  Telenowela
Andrzej Gwarda [ 22-08-2008 ]

Już od dłuższego czasu zaczynam mieć poważne wątpliwości, co do poziomu racjonalności w zachowaniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego. I nie chodzi tu brak znaku równości między moimi oczekiwaniami a rezultatami jego działalności politycznej.

czytaj więcej »
  Odchodzi kolejny minister
Jakub Noch [ 02-07-2008 ]
Zaledwie na początku tego tygodnia decyzję o rozstaniu z pracą dla rządu podjęła jego rzecznik Agnieszka Liszka, a już w środę pojawiają się informacje o kolejnych ministerialnych zmianach. Tym razem ulegną im jednak personalia w Kancelarii Prezydenta.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl