Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kaczyński: Komorowski wprowadza w Polsce zapateryzm               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-06-2008 ]
Podczas wywiadu w Radiu ZET Michał Kamiński z Kancelarii Prezydenta oświadczył, że prezydent dba o interesy Polski, a nie PiS.
czytaj więcej »
  
[ 25-04-2008 ]
Lech Kaczyński w Kontrwywiadzie RMF FM podkreślił, że osoba Radosława Sikorskiego w stosunkach między rządem a prezydentem nie jest poważnym problemem. Prezydent stwierdził natomiast, iż otrzymuje zbyt mało informacji z ministerstwa spraw zagranicznych.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 23-04-2008 ]
Już w najbliższych dniach Polacy poznają stan zdrowia prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Kancelaria Prezydenta zdecydowała się ugiąć pod presją wzywającą do podania takiej informacji, zapoczątkowaną przez posła PO Janusza Palikota.
czytaj więcej »
  
[ 18-03-2008 ]
Ratyfikacyjny pat nadal trwa. Z inicjatywą jego rozwiązania wystąpił w poniedziałkowym orędziu Prezydent Lech Kaczyński. Zapowiedział m.in. przedstawienie własnego projektu ustawy ratyfikacyjnej.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 01-03-2008 ]
Polityk Platformy Obywatelskiej Jarosław Gowin jest zdania, że obecny prezydent Lech Kaczyński nie zdecyduje się na start w najbliższych wyborach prezydenckich. Gowin uważa, że prezydent będzie chciał „uchronić PiS przed kolejną porażką”.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 27-02-2008 ]
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski uważa, że były premier Jarosław Kaczyński powinien przeprosić za zagłuszanie telefonów w Kancelarii Premiera podczas protestu pielęgniarek w czerwcu zeszłego roku.
czytaj więcej »
  Kontakty prezydenta z premierem
[ 22-02-2008 ]
„Nie muszę kochać się z prezydentem Lechem Kaczyńskim, chcę tylko, by współpracował z rządem, tam gdzie wymaga tego interes państwa - tłumaczył w radiu RMF FM Donald Tusk”.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 02-01-2008 ]
Jarosław Kaczyński komentował wyniki sondazu prezydenckiego w którym premier Tusk cieszy się poparciem prawie połowy Polaków.
czytaj więcej »
  
[ 01-01-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński w noworocznym orędziu do Polaków podsumował m.in., że 2007 rok był czasem szybkiego wzrostu gospodarczego i umacniania się pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Złożył także życzenia optymizmu i miłości.
czytaj więcej »
  
[ 25-12-2007 ]
Prezydent Lech Kaczyński rok 2007 ocenia jako znak polskich sukcesów w polityce zagranicznej. Podkreślił też, że był to czas wysokiego wzrostu gospodarczego i gwałtownego spadku bezrobocia.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl