Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kaczyński: Komorowski wprowadza w Polsce zapateryzm               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Kufel [ 08-11-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński wypowiedział się w BBC na temat stosunku do Unii Europejskiej. Oświadczył, że jest bardziej eurosceptyczny od brata, ale spory między nimi należą już do przeszłości.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 10-10-2006 ]
Andrzej Urbański, były minister i doradca Lecha Kaczyńskiego znowu pracuje w kancelarii prezydenta. W czerwcu Urbański podał się do dymisji, po tym jak "Rzeczpospolita" ujwaniła aferę z jego udziałem.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
O próbę blokowania "procesu zmian w Polsce" Lech Kaczyński oskarżył niektóre media. Najprawdopodobniej jest to odpowiedź prezydenta na ujawnienie przez TVN taśm z rozmowami ministra z kancelarii premiera Adama Lipińskiego z Renatą Beger.
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński poinformował, że zwrócił się do prezydenta o dymisję Andrzeja Leppera z funkcji wicepremiera i ministra rolnictwa. Powiedział, że Lepper powrócił do "praktyk warcholstwa". Szef Samoobrony skomentował natychmiast: "po trzykroć chamstwo".
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2006 ]
Bronisław Komorowski (PO) uznał wypowiedź prezydenta o sędzi Małgorzacie Mojkowskiej, proces lustracji Gilowskiej, za przejaw braku kultury. Po ogłoszeniu wyroku w sprawie Zyty Gilowskiej Lech Kaczyński zasugerował, że wpływ na usazadnienie wyroku mogło mieć pochodzenie sędzi. Jej ojciec był redaktorem naczelnym "Trybuny Ludu".
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2006 ]
„W interesie Europy jest, by systemy antyrakietowe były rozwijane. Są różne opcje: amerykańska, natowska, unijna. Decyzje będą zależały od konkretów” - powiedział Radosław Sikorski, szef resortu obrony, w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".
czytaj więcej »
  
[ 08-09-2006 ]
Czwartkowa wypowiedź Lecha Kaczyńskiego dotycząca uzasadnienia wyroku w sprawie Zyty Gilowskiej wywołała dyskusję. "Prezydent nie kwestionuje niezawisłości sądów" - powiedział rzecznik prezydenta.
czytaj więcej »
  
[ 08-09-2006 ]
Wypowiedź prezydenta Kaczyńskiego dotycząca uzasadnienia wyroku w sprawie Zyty Gilowskiej wzbudza kontrowersje. "Prezydent nie kwestionuje niezawisłości sądów" - mówi jego rzecznik Maciej Łopiński.
czytaj więcej »
  
[ 01-09-2006 ]
Jak donosi "Gazeta Wyborcza" prezydent USA George Bush nie chce się spotkać z premierem Jarosławem Kaczyńskim. Polscy dyplomaci stają na głowie, by do prestiżowego spotkania w Białym Domu jednak doszło.
czytaj więcej »
  
[ 15-08-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński powiedział w dniu święta Wojska Polskiego, że to "jeden z największych dni polskiego oręża". Prezydent wręczył sześć nominacji generalskich i odznaczenia państwowe.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl