Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Le Guern nowym szefem TVP?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Tomasz Szatkowski tymczasowym szefem TVP
Maciej Sikorski [ 04-11-2009 ]
Bogusław Szwedo, który kierował TVP od połowy września zrzekł się stanowiska i wrócił do rady nadzorczej. Na stanowisko p.o. prezesa wybrano Tomasza Szatkowskiego.
czytaj więcej »
  TVP wraca do normy
[ 07-10-2009 ]
Sytuacja w zarządzie TVP ma się w końcu unormować. Dziś nowym szefem telewizyjnej Jedynki zostanie Wojciech Hoflik, zwolniony w styczniu br. przez Piotra Farfała ze stanowiska jej wiceprezesa.
czytaj więcej »
  
[ 23-09-2009 ]
Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że TVP "jest okupowana przez grupę, która znajduje się tam zupełnie nielegalnie" i dodał, że jego zdaniem to PO chce, by telewizja publiczna pozostawała pod wpływem rządu.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 22-09-2009 ]
Donald Tusk w specjalnym, 20-minutowym wywiadzie dla stacji TVN24 ,określił sytuację w TVP jako żenującą. - Poprzetrącam ręce ludziom PO, którzy będą chcieli zdobyć TVP – oświadczył premier, dodając, że ma nadzieję, że sprawa mediów publicznych zostanie "zamknięta raz na zawsze".
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2009 ]
Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej dokonała spodziewanych zmian w zarządzie spółki. Na stanowisko pełniącego oboowiazki prezesa TVP powołano Bogusława Szwedo. Odwołany już prezes Piotr Farfał zapowiedział, iż nie wpuści swojego następcy do budynku przy ul. Woronicza.
czytaj więcej »
  
[ 17-09-2009 ]
Zapowiadane od jakiegoś czasu odwołanie p.o. szefa TVP Piotra Farfała może nastąpić na kolejnym posiedzeniu rady nadzorczej, które odbędzie się 24 września. Jeżeli Farfał zostanie odwołany, rada stanie przed koniecznością wyłonienia nowego prezesa.
czytaj więcej »
  
[ 17-09-2009 ]
Pierwsze obrady rady nadzorczej TVP odbyły się pomimo utrudnień organizacyjnych. Podczas ich trwania wybrano prezydium, ale nie odwołano p.o. prezesa Piotra Farfała.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2009 ]
Dziś miało się odbyć posiedzenie Rady Nadzorczej TVP, na której ta miała odwołać p.o. prezesa telewizji Piotra Farfala. W rezultacie członkowie rady nie zostali wpuszczeni do siedziby. Ale nie zamierzają dziś składać broni.
czytaj więcej »
  
[ 10-09-2009 ]
Wojciech Małek, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Warszawie, poinformował o wpłynięciu do KRS z ministerstwa skarbu wniosku o unieważnienie uchwały powołującej ośmiu członków rady nadzorczej Telewizji Polskiej. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia pisma ani ewentualne odwołanie Farfała, ani żadna inna decyzja rady nie zostaną uznane.
czytaj więcej »
  
[ 04-09-2009 ]
...w Telewizji Polskiej, wiedząc że nie ma szans samodzielnie odrzucić prezydenckie weto do ustawy medialnej ani namówić do tego SLD.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl