Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Le Guern nowym szefem TVP?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 18-05-2006 ]

Muszę przyznać, że objęcie przez Bronisława Wildsteina funkcji prezesa telewizji publicznej powitałem z dużą satysfakcją. Rzecz nie w takich czy innych sympatiach politycznych, zbieżności poglądów czy szacunku dla jego odważnej dziennikarskiej działalności (pisały o tym dzienniki, nie ma sensu powtarzać szczegółów), bo podstawowy atut tej prezesury to zadatki tego człowieka na bycie czołgiem, który solidnie się przejedzie po publicznych mediach i dokona w nich zasadniczych zmian.

czytaj więcej »
  
[ 16-05-2006 ]
Poseł Samoobrony, Tadeusz Dębicki, chce wnieść sprawę do sądu przeciwko poznańskiemu oddziałowi TVP. Tamtejsi dziennikarze zaczuli posłowi w jednym z programów że próbował ich przekupić.
czytaj więcej »
  Wildstein prezesem TVP
[ 12-05-2006 ]
W czwartek na posiedzeniu między 19 a 20, rada nadzorcza TVP wybrała na prezesa Telewizji Publicznej Bronisława Wildsteina, prawicowego publicystę. Zasłynął on wyniesieniem z IPN listy tajnych współpracowników SB, czyli tzw. listy Widsteina.
czytaj więcej »
  
[ 11-05-2006 ]
"Życie Warszawy" dotarło do listy kandydatów do nowego zarządu Telewizji Polskiej. Jak ustalili dziennikarze "ŻW", prezesem ma zostać Bronisław Wildstein, publicysta "Wprost".
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 04-05-2006 ]
Jak pisze w czwartek "Życie Warszawy" -  powołanie ministrów z Samoobrony to nie koniec rekonstrukcji rządu. Do kolejnej przebudowy gabinetu może dojść jeszcze w maju. Rozwój regionalny, zdrowie i sprawy zagraniczne - z pracy tych resortów Jarosław Kaczyński jest najbardziej niezadowolony. I to właśnie ich szefom - Grażynie Gęsickiej, Zbigniewowi Relidze i Stefanowi Mellerowi - poświęcił lwią część przemówienia podczas ostatniego wyjazdowego posiedzenia klubu parlamentarnego PiS.
czytaj więcej »
  Ministerialne pieszczochy Temidy
Witold Filipowicz [ 23-03-2006 ]
Jedną z takich fundamentalnych zasad jest gwarantowana konstytucyjnie równość wobec prawa, o której mowa w art. 32 Konstytucji RP - "Wszyscy wobec prawa są równi". Wszyscy, to znaczy bez wyjątku. Bez względu na to, czy chodzi o obywatela, czy też o jakikolwiek inny podmiot.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 6 7 8 9 10 11   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl