Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Le Guern nowym szefem TVP?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 06-04-2009 ]
Dziś „Gazeta Wyborcza” opublikowała listy artystów z apelem przeciwko polityce telewizji publicznej prowadzonej przez Piotra Farfała. Proponują, żeby w rocznicę nadania Konstytucji 3 maja nie włączać TVP.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 12-03-2009 ]
PO przygotowuje nową ustawę medialną, która zakłada likwidację 16 oddziałów regionalnych mediów publicznych i zastąpienie ich nowymi spółkami. Projekt podlega ostatnim uzgodnieniom z lewicą – dowiedziała się ”Rzeczpospolita”.
czytaj więcej »
  
[ 24-02-2009 ]
Najnowszy sondaż TNS OBOP wskazuje na to, że Andrzej Urbański wypada gorzej niż Bronisław Wildstein. 35 proc. respondentów stwierdziło, że Urbański źle bądź nie najlepiej zarządzał TVP, a 21 proc. oceniło go dobrze.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 15-02-2009 ]
Osiągnięto porozumienie lewicy z koalicją PO-PSL w sprawie ustawy medialnej. W Radiu ZET Jerzy Smajdziński powiedział, że ustawa zostanie przyjęta najwcześniej w czerwcu, a najpóźniej we wrześniu. Do tej pory ma zostać przygotowany tekst ustawy sprawdzony przez prawników pod kątem zgodności z konstytucją, żeby nie mogło mu zagrozić weto prezydenta.
czytaj więcej »
  Kotecka zwolniona z TVP
[ 27-01-2009 ]
W piątek Patrycja Kotecka została poinformowana, że zostaje zwolniona. Zadecydowali o tym członkowie nowego zarządu TVP - Piotr Farfał i Tomasz Rudomino.
czytaj więcej »
  Wszechpolska Telewizja Publiczna
Paulina Chatys [ 10-01-2009 ]

Jak podaje "Dziennik", "były wszechpolak, były poseł LPR i rzecznik klubu parlamentarnego tej partii Piotr Ślusarczyk będzie kierował pracami biura zarządu TVP".

czytaj więcej »
  
[ 07-01-2009 ]
To już fakt – PO i SLD wspólnie chcą pozbyć się ludzi LPR, Samoobrony i PiS-u w mediach publicznych. Przyśpieszają i konsultują między sobą prace nad nową ustawą medialną, która ma powstać w ekspresowym tempie.
czytaj więcej »
  
[ 27-12-2008 ]
„Rzeczpospolita” podaje, że pojawiły się pogłoski mówiące jakoby Roman Giertych spotykał się niedawno z czołowymi politykami PO ws. Telewizji Polskiej. Julia Pitera zaprzecza.
czytaj więcej »
  Zamieszanie w TVP
Paulina Klejnowska [ 22-12-2008 ]
Dzisiaj Andrzej Urbański i Sławomir Siwek złożyli w Krajowym Rejestrze Sądowym zastrzeżenia do piątkowych uchwał Rady Nadzorczej TVP. Jej decyzją obaj zostali zawieszeni w funkcjach prezesa i członka zarządu spółki. Wniosek o wpisanie zmian w zarządzie Telewizji Polskiej złoży dziś Piotr Farfał, powołany przez radę na pełniącego obowiązki prezesa.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 14-12-2008 ]
Poseł Eugeniusz Kłopotek z PSL chce zmniejszenia systemu finansowania partii o jedną czwartą.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl