Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Le Guern nowym szefem TVP?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Zmiany w funkcjonowaniu IPN
Bartosz Janus [ 30-11-2008 ]
Trwa praca rządu nad projektem zmian w Instytucie Pamięci Narodowej. Projekt modernizacji ma być gotowy już w przyszłym roku.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 14-11-2008 ]
Rok po zaprzysiężeniu rządu Donalda Tuska, premier udzieli wywiadu dla telewizji publicznej. Doradcy Tuska najwyraźniej nie chcą powtórzyć sytuacji z maja tego roku, kiedy orędzie jakie wygłosił w plenerze, zostało nazwane „grillowym”.
czytaj więcej »
  Koalicja PO-PSL poprze projekt ustawy medialnej SLD
[ 30-09-2008 ]
Koalicja rządząca rozważa poparcie projektu ustawy medialnej autorstwa SLD. PO i PSL zależy na jak najszybszej zmianie władz w mediach publicznych. - Jeśli zmian nie przeprowadzimy do końca roku, to stare rady nadzorcze pochodzące jeszcze z nadania PiS, Samoobrony i LPR wybiorą zarządy na kolejną kadencje. Nie możemy do tego dopuścić – mówi „Rzeczpospolitej” polityk PO.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2008 ]
Jutro były prezydent Lech Wałęsa obchodzić będzie 25. rocznicę przyznania mu pokojowej Nagrody Nobla. TVP nie przewiduje jednak relacji na żywo z tych uroczystości, gdyż nie wchodzi to w zakres misji telewizji publicznej.
czytaj więcej »
  SLD i PO razem przeciwko TVP
Renata Sobiecka [ 23-09-2008 ]
PO działając w koalicji z PSL chce odwołać prezesa TVP. Projekt ten poprze SLD.
czytaj więcej »
  
[ 22-09-2008 ]
Jacek Kurski w programie pierwszym Polskiego Radia stwierdził, że to Platforma Obywatelska wywiera nacisk na instytucje publiczne. Zdaniem posła PiS-u po raz pierwszy od lat publiczne media są obiektywne, zaś stacje komercyjnej sprzyjają rządowi.
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2008 ]
Zatrzymani wczoraj przez Rosjan na terytorium Osetii Południowej dziennikarze Telewizji Polskiej są już na wolności. - Jesteśmy bezpieczni i wreszcie możemy odetchnąć – powiedział Dariusz Bohatkiewicz, reporter „Wiadomości” TVP1.
czytaj więcej »
  TVP i Polskie Radio do likwidacji?
[ 02-08-2008 ]
W Ministerstwie Kultury powstał projekt nowej ustawy o nadawcach publicznych - donosi "Gazeta Wyborcza". Nowy projekt zakłada likwidację Telewizji Polskiej, Polskiego Radia oraz 17 spółek publicznych. Ma to być konieczne ze względu na nową organizację mediów publicznych.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2008 ]
Prezydent Lech Wałęsa, obchodzący wkrótce 65. urodziny oraz 25-lecie otrzymania Pokojowej Nagrody Nobla, zrezygnował z wygłoszenia orędzia w TVP. Przedstawiciele prezydenta złożyli polskiej telewizji inną propozycję - wielkiej fety z udziałem międzynarodowych gwiazd. TVP propozycję odrzuciła.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 15-05-2008 ]
- Prawdopodobnie zjawili się sterowani za pośrednictwem ważnej postaci w radiu czy mediach publicznych. Wszyscy wymieniają nawet nazwisko dosyć znanej pani – powiedział marszałek Sejmu Bronisław Komorowski w odniesieniu do dziennikarzy TVP, którzy pojawili się przed domem Piotra Bączka. Jednocześnie agentów ABW broni Zbigniew Wasserman z PiS. Uważa on, że dziennikarze będąc w domu Bączka powinni wykonywać polecenia obecnych tam agentów.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl