Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Le Guern nowym szefem TVP?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Nina Szczutowska [ 10-05-2008 ]
Według  "Gazety Wyborczej", Telewizja Publiczna pomogła Zbigniewowi Ziobrze w wykreowaniu negatywnego wizerunku Mirosława G.
czytaj więcej »
  
[ 29-04-2008 ]
Wg szefa klubu parlamentarnego PO Zbigniewa Chlebowskiego prezesi mediów publicznych łamią prawo, bo finansują programy komercyjne.
czytaj więcej »
  
[ 25-04-2008 ]
Sejm ma dziś głosować nad senackimi poprawkami do nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Koalicja rządowa uważa, że większość z 33 poprawek idzie w dobrym kierunku.
czytaj więcej »
  Minister skarbu o sytuacji w mediach publicznych: Jest fatalnie
[ 16-04-2008 ]
Aleksander Grad powiedział w Radiu ZET, że gdyby mógł, odwołałby jak najszybciej z funkcji prezesa TVP Andrzeja Urbańskiego oraz prezesa Polskiego Radia Krzysztofa Czabańskiego. Minister skarbu w rządzie Donalda Tuska poparł także złożenie doniesienia do prokuratury ws. nieprawidłowości w TVP. Złożenie takiego doniesienia zapowiedział już wcześniej Zbigniew Chlebowski. Grad ujawnił także fragmenty audytu TVP, który - jak twierdzi - przesłano mu przez przypadek.
czytaj więcej »
  
[ 13-04-2008 ]
Zbigniew Chlebowski, przewodniczący klubu parlamentarnego PO, złoży doniesienie do prokuratury na rzekome nieprawidłowości w Telewizji Polskiej. Ma to związek z utajnionym audytem po kontroli w spółce.
czytaj więcej »
  SLD nie poprze ustawy o radiofonii i telewizji
[ 11-04-2008 ]
Sekretarz generalny SLD Grzegorz Napieralski zapowiedział w Kontrwywiadzie RMF FM, że jego partia nie pozwoli zamienić obecnego prezesa TVP Andrzeja Urbańskiego na towarzysza z PO. Stwierdził on również, że Sojusz Lewicy Demokratycznej jest gotów forsować własną ustawę o radiofonii i telewizji.
czytaj więcej »
  Scenariusze TVP w laptopie Ziobry to blef?
[ 29-03-2008 ]
Według nieoficjalnych informacji, które ujawniła stacja RMF FM, w laptopie Zbigniewa Ziobry znajdują się scenariusze programów dla TVP. Rzecznik PiS twierdzi, że podana informacja to "totalny blef" i temat zastępczy.
czytaj więcej »
  PO: Zmiana szefa TVP jeszcze w tym roku
[ 28-03-2008 ]
Minister Kultury Bogdan Zdrojewski zapowiedział na antenie TVN24 zmianę prezesa TVP jeszcze w tym roku. Nie potrafił on jednak określić kiedy to nastąpi, a weto prezydenta do ustawy o radiu i telewizji może opóźnić zmiany personalne o dwa miesiące.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 12-03-2008 ]
Politycy Platformy Obywatelskiej planują kolejne zmiany w telewizji publicznej – sprzedaż jednego z kanałów TVP oraz zlikwidowanie TVP Info.
czytaj więcej »
  
[ 08-03-2008 ]
Małgorzata Raczyńska została odwołana ze stanowiska szefa telewizyjnej Jedynki, co oficjalnie potwierdził w piątek prezes TVP Andrzej Urbański.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl