Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Kraj / 30. rocznica, czyli kłóćmy się dalej...               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 27-08-2009 ]
Lech Wałęsa w rozmowie z TOK FM wyznał, że najprawdopodobniej weźmie udział w obchodach z okazji 29. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych. Nie pojawi się jednak u boku dygnitarzy.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-01-2008 ]
Ministerstwo Sprawiedliwości opracowuje rewolucyjny projekt informatyzujący postępowania sądowe. Wymiar sprawiedliwości planuje, by za dwa lata część spraw była rozpatrywana za pośrednictwem Internetu.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2006 ]
Krzysztof  Wyszkowski musi przeprosić Lecha Wałęsę za naruszenie jego dóbr osobistych. Taki jest dzisiejszy wyrok gdańskiego sądu okręgowego.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2006 ]
Lech Wałęsa nie weźmie udziału w dwudziestym zjeździe związku Solidarności w Szczecinie.
czytaj więcej »
  
[ 06-09-2006 ]

31 sierpnia 1980 roku to szczególna data, której to 26. rocznicę obchodziliśmy kilka dni temu. Niemal nieznana w krajach europejskiego komunizmu opozycyjna organizacja, którą w Polsce była Solidarność, zmusiła władze nie tylko do rozmów na równym poziomie, ale co więcej wymusiła na przedstawicielach rządu PRL podpisanie porozumień, które przeszły do historii jako „Porozumienia sierpniowe”. Oto społeczna organizacja, która w szczytowym momencie liczyła blisko 10 milionów ludzi potrafiła zmusić do ustępstw komunistycznych dygnitarzy dysponujących armią, milicją i bezpieką.

czytaj więcej »
  
[ 22-08-2006 ]
Jak donosi dzisiejsza „Gazeta Wyborcza”, historyczny przywódca Lech Wałęsa opuścił „Solidarność”. Po raz pierwszy nie weźmie też udziału w oficjalnych obchodach rocznicy Sierpnia '80. Powodem jest niezgodność z polityką braci Kaczyńskich.
czytaj więcej »
  
[ 08-08-2006 ]
Kardynał Józef Glemp uważa, że agent SB o pseudonimie "Delegat" nie jest duchownym, jednak zastrzegł, że nie zdradzi jego tożsamości.
czytaj więcej »
  
sofista [ 13-09-2012 ]

Już wkrótce będziemy świadkami szeroko zakrojonej akcji politycznej przeciwko działaniom rządowym. Jej prowodyrem będzie NSZZ „Solidarność”, które nie zgadza się z wieloma decyzjami podejmowanymi przez rząd koalicyjny Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

czytaj więcej »
  
[ 05-03-2011 ]
Od 1 marca kontrolerzy komunikacji miejskiej otrzymali nowe uprawnienie. Mogą zatrzymać pasażera bez biletu, który usiłuje uciec lub odmawia okazania dokumentów. Nowy przepis budzi kontrowersje. „Mogą w nieuzasadniony sposób stosować środki przymusu”- uważa Helsińska Fundacja Praw Człowieka.
czytaj więcej »
  
[ 28-11-2010 ]
„Chciałbym, żeby Palikotowi się udało. Cieszę się także, że doszło do rozłamu w PiS i z tego, że Kaczyński i PiS coraz mniej zagrażaja stabilizacji w Polsce” – powiedział w rozmowie z onet.pl były prezydent Lech Wałęsa.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl