Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Platforma listy pisze               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Nominacja ks. Andrzeja Czai na biskupa opolskiego
[ 14-08-2009 ]
Diecezja opolska do tej pory zarządzana przez arcybiskupa Alfonsa Nossola teraz dostaje się w ręce ks. Andrzeja Czai. Przyszły biskup pochodzący również z diecezji opolskiej uważany jest za ucznia i kontynuatora nauk poprzednika.
czytaj więcej »
  
[ 23-07-2009 ]
SLD jest oburzone rządowymi propozycjami uporania się z kryzysem gospodarczym i jednoczesnym brakiem reakcji ze strony Kościoła, który, jak twierdzi Lewica, powinien wspomóc naród i zrezygnować m.in. z uposażeń za pełnienie posługi kapłańskiej w szpitalach.
czytaj więcej »
  
[ 17-07-2009 ]
Jak donosi portal tvp.info, nowy poseł SLD, który wszedł do parlamentu za Wojciecha Olejniczaka, skłamał w oświadczeniu lustracyjnym nie przyznając się do współpracy z SB.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2009 ]
Trybunał Konstytucyjny miał zająć się dziś oceną zgodności z ustawą zasadniczą rozporządzenia wydanego przez Romana Giertycha wprowadzającego wliczanie stopnia z religii do średniej ocen. Sędziowie zdecydowali jednak o bezterminowym odroczeniu sprawy.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 17-06-2009 ]
Na posiedzeniu klubu poselskiego SLD spodziewane są napięcia. Szefem klubu chce zostać lider Sojuszu Grzegorz Napieralski, ale niespodziewanie pojawiła się opozycja.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 10-06-2009 ]
Europosłowie SLD zapowiadają poparcie dla kandydatury Jerzego Buzka na fotel przewodniczącego PE. Wsparcie lewicy nie jest jednak bezwarunkowe.
czytaj więcej »
  
[ 30-03-2009 ]
Jak donosi „Dziennik”, Episkopat oczekuje od rządu wyjaśnień, dlaczego w projekcie nowej ustawy medialnej nie ma zapisu o respektowaniu wartości chrześcijańskich.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 15-03-2009 ]
Były szef SLD, Wojciech Olejniczak, skonfliktowany z obecnym liderem ugrupowania Grzegorzem Napieralskim, chce zdobyć mandat europarlamentarzysty. Decyzję tą uzasadnia potrzebą szukania sojuszników w Unii Europejskiej. Nie wiadomo czy ta "przeprowadzka" zakończy spór między byłym a obecnym liderem SLD.
czytaj więcej »
  
[ 21-02-2009 ]
Jak dowiedział się serwis TVP Info, Wojciech Olejniczak w wyborach do europarlamentu wystartuje z pierwszego miejsca na warszawskiej liście SLD.
czytaj więcej »
  Syndrom prawicy na lewicy
[ 05-02-2009 ]

W ostatnich miesiącach polska lewica pod sztandarami SLD weszła w fazę egzystencji przypisywaną do tej pory ugrupowaniom obozu prawicowego. Chodzi o rozdrobnienie, kłótliwość i w efekcie znaczny spadek poparcia społecznego. Nagle okazało się, że choroba, na którą cierpiały i nadal cierpią partie mniej lub bardziej wywodzące się z korzenia solidarnościowego, teraz dopadła lewicę.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl